Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gömbike

    senior tag

    válasz Hauptmann #52806 üzenetére

    Amikor még én vettem, ami közel 10 éve, nem volt ilyen széles választék. Persze, volt neki bátyja, nagybátyja, de azok akkor arányában többe kerültek.

    Mivel addig soha nem használtam ilyen masinát, nem tudtam, hogy hogy a fuga milyen gyorsan eszi meg a kefét, stb. Szóval rendeltem pót cuccokat.

    Igen, aki fontolóra veszi a beszerzését, annak hasznos lenne, hogyha valamelyik ismerősénél élőben ki tudná próbálni, hogy milyen is használat közben és mire képes. Mert van aki többet vár az alapgépektől, miután megvette, kissé csalódott lesz. Nekik egyértelműen a magasabb kategória javallott. Amikor az enyémet vettem, az akkori magasabb számú tudta, hogy a víz utántöltéséhez nem kellett lekapcsolni a gépet, külön tartályból mindig pótolta a kazánt, így biztosítva a folyamatos működést.

    Nekem a lakás 100 mˇ2, nincs szőnyeg, csak greslap, padlólap. Arra tökletesen elég, hogy felmosson a nagy fej. A kisfej meg konyhaasztal, munkalap, csempe, a kefékből rendeltem pirosat is a fekete mellé. A piros megy a fürdőbe, a fekete a konyhába.

    Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

Új hozzászólás Aktív témák