Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    válasz ribarszki #31105 üzenetére

    No, végül kivártam a black fridayt, és behúztam egy Philips Sonicare HX2711/24-es fogkefét a Müllerben. Nem tudom, mennyire volt jó árban, 21ezer -20% volt (korábban mást típust néztem HX6511, talán a készülék színe más, de az is olyan 15ezer körül volt+posta, szóval úgy döntöttem megveszem ezt. Vettem hozzá egy 4-es pótkefe csomagot (sírva fakadtam, mikor megláttam, hogy majd 2k egy db kefe!).
    Hazamentem, és alig vártam, hogy kipróbáljam. Vagy 5-6 évig Oral B-t használtam, szerettem, de az akksi meghalt benne. Venni akartam egy ugyanilyet, azt gondoltam, ennél nincs jobb. Hát óriásit tévedtem. Ez a Philips nekem nagyon bejött. Sokkal jobban tisztít, tényleg jól illeszkedig a fogazathoz, kellemesen masszírozva mos, egy szóval remek.
    Ezúton is köszönöm a tippet! :R
    Annyi, hogy nekem extra érzékeny néhány fognyak, ezért nagyon féltem, hogy ez a kefe nem lesz jó (fogkövet amikor csiszolják, szinte hozzá sem tudnak érni, annyira fáj), viszont semmi ilyet nem tapasztaltam a Philips-szel egyelőre. Másnak is bátran ajánlom. Arra vigyázzatok, hogy a Müllerben 3 féle van, az egyik valami 50akárhányezres, azt meg se néztem, mit tartalmaz, van ez a 21ezres, meg van egy 12ezres is, majdnem azt vettem, de még időben észrevettem, hogy az NiMH akksis, nem Li ion.

Új hozzászólás Aktív témák