Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    válasz salieri. #16444 üzenetére

    Igen, olvastam én is őket mikor keresgéltem. Azt írtam én is, hogy a hátralevő időt variálja, nem tudom mi alapján (valamit olvastam, de már nem rémlik), de azt túlzásnak érzem, hogy háromnegyed órával később végezne, ilyen nem volt nálunk. Talán tényleg moshatna kicsivel gyorsabban. De mi egyáltalán nem csalódtunk benne, azt kaptuk amit elvártunk. Mondjuk azt sem értem pl. az egyik véleménynél, hogy először az a baj, hogy eligazgatja a ruhákat (amit írnak is a könyvben, hogy ezért forgatja meg a ruhákat centrifugázás előtt, emiatt csúszhat a program), aztán meg az a baj, hogy nem igazítja el. :D Az a gond a véleményekkel, hogy olyanok is írhatnak, akiknek szinte közük sincs hozzá.. pl. persze, hogy elugrál... ha nincs jól beállítva, meg ilyenek. Sokszor csak át kéne lapozni a használatit és nem írnának hülyeségeket. Vagy valahol olvastam olyat is, hogy azért húzták le a mosógépet 1 csillagra, mert a futárok feldöntötték a virágot a lépcsőházban, ahogy vitték fel a gépet. Meg azért, mert nem kötötték be neki. A futárok.. Meg mikor a bolt bénázása, vagy készlethiány miatt is 1-2 csillagot kap a gép.

    Ez a 8kg-os egész jó ajánlatnak tűnik nekem, én csak 5-6 ezerrel olcsóbban vettem a 6kg-osat, mondjuk ez amúgy se fért volna be nálunk. Amúgy majdnem ugyanaz, csak ez nagyobb, meg digitális kijelzője van, a miénken meg fel vannak sorolva a hőfok, fordulat, és amelyik ki van választva, mellette világít egy LED. +Aquastop, a miénkben nincs, ha jól rémlik. Nem akarlak sem rá, sem lebeszélni a Gorenjéről. Nekünk megfelel, de ugye nem vagyunk egyformák. Nem tudom még érvényes-e a 3+1 év gari termékregisztrációval. Mikor mi vettük, megkaptuk a +1 évet.

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák