Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peti_s

    addikt

    No Emberek. Mint régebben írtam, a programkapcsoló hibás energomatról azt hittem azért ereszti a vizet, mert lett egy mosás vele, amikor a mosóvízhez sósavat öntöttem. Nos, vissza kellett állítani, mert a másik gép minden efféle tisztástól mentesen is elkezdte ereszteni a vizet, és egyenlőre nem tudom h hol. A régebbi programkapcsoló hibásról kiderítettem hogy a szűrő tömítésénél enged, ezt megoldottam, jelenleg is ez működik. Írtátok itt is páran, hogy a programkapcsolót fel lehet újítani, pár műanyag fogaskereket kell kicserélni benne. Nálam az a gond, hogy a 4-s program (ami a 40 fokos mosás), ott a fűtési fázisban beakad a kapcsoló, és lényegében felforralja a vizet. Nagy gondot nem okoz, hogy időben tovább csavarjam, jelenleg is így használom, de ez így nem automata. :N Akinek van bármi infója a programkapcsoló felújítására kérem ne tartsa magában. :) Az első szériás, 750-s típusról van szó.

    (#5730) radi8tor1, ez alapján úgy néz ki h jól méri a betöltött víz mennyiségét, nem lehet h csak a kábel a rossz?

Új hozzászólás Aktív témák