Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz tomyka74 #502 üzenetére

    én értem Dorian mire gondol, te is érted... szerintem, csak Kicsit szűkszavú a válasza az Úrnak ;]
    a helyzet az hogy ha középről hallod sztereón a zenét, akkor valami nem kerek nálad. nem "jó" pozícióban vannak a dobozok, nem megfelelő irányba néznek, vagy túlságosan be vannak fordítva, stb
    nálam a zene betölti a szobát, és nem bizonyos helyről hallom, hanem szinte minden irányból.
    szinte nem tudom csukott szemmel meghatározni a hangsugárzó helyét.
    Sokszor még úgy is hallatszik, mintha szólnának a hátsó dobozok, persze nem, de betölti a teret a hang...
    ha kicsit balra vagy jobbra fordulok, akkor is a térben hallom. Nem kifejezetten egy-egy adott irányból kellene hallanod, vagy ha jobbra hajtod a fejed akkor jobb oldalról "hangosabb"

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

  • BBéci

    titán

    válasz tomyka74 #502 üzenetére

    Így már más! A korábbi hozzászólásaidból az jött le, hogy akkor jó a sztereó, ha a zenészek középen csoportosulnak, nem a szoba teljes szélességét töltik be, mint egy valódi színpadon.
    Jó rendszer megmutatja a zenészek/hangszerek pontos helyét, méghozzá 3 dimenzióban. Szélességben, magasságban és mélységben. Utóbbi a szoba közepétől a szemben lévő falon túl terjedhet, a szélesség pedig az oldalfalakon túl.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák