Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    válasz b. #73825 üzenetére

    Igen neztem ezeket, ez 20e. Kb ennyit kell rakoltenem a PC-re, amiben ott van a 2db HDMI 2.0-as kimenet, es letorrentezve minden ugy fog mukodni ahogy szeretnem.
    Egyszeruen meguntam, hogy evek ota fizetek ezekert a szolgaltatasokert es nem tudom rendesen hasznalni, kiveve a Netflix-et es a Spotify-t. A Tidal-nal asszem 3 eve igerik hogy lehet majd telefonrol baszogatni a PC/Mac-en futo klienst, hat azota se lehet. Igen rohadt nagy fejlesztes lehet biztosan.
    Persze, lehet jonni hogy elavult az erosito meg a TV ezert van. Hat ez a 20 eves erosito lehet hogy elavult, de ezek a modern codec-ek pont ezert lettek igy megcsinalva, hogy visszafele kompatibilisek legyenek ezekkel a regi szarokkal... amugy meg a forumokat olvasgatva is az jott le, hogy ARC-on se megy ki az 5.1. Hasznald igy, ez a Sony hibaja. Igazabol tokmindegy kinek a hibaja, szarra bonyolitottuk magunknak az egeszet, aztan szazezreket koltunk minden 5. frissites utan, hogy ugyanugy tudjuk hasznalni mint elotte. En voltam az aki varta ezeket a streaming szolgaltatokat a kenyelem miatt, ugyanis ezt pont nekem talaltak ki, akinek nincs sok ideje erre, csak leul a nap vegen es megnez 1 sorozatreszt vagy filmet. Most ott tartok hogy van 4 streaming elofizum amibol 1 mukodik ugy ahogy kene.

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák