Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gab1ka

    senior tag

    válasz VoidXs #70987 üzenetére

    Én csak arra reflektáltam amit írtál, 1 3 és 5ms. Erre lett felvezetve egy érvelés, ezek jellemzően GTG értékek, ha te nem erre gondoltál, akkor csak input lag lehet, a késleltetés monitorra eső része nem tudom mi, itt most vagy konkrétan beszélünk valamiről vagy ködösítgetünk. Ilyen input lag értékeket viszont nem igen látni kijelzőknél, pláne nem ennyire fixen kerek számokkal, mintha lennének 1-es meg 5-ös monitorok.
    Megmondom őszintén szerintem rád nem jellemző módon most belekavarodtál kicsit itt a dolgokba.

    Én is a monitorba/kijelzőbe kötést preferálom a mai napig, de felesleges riogatásnak gondolom ezt az input lagozást.
    Ebben a pillanatban is össze van kötve az AVR-rel a pc-m, valamint a tv-vel klónozva, pillanatok alatt tudom váltogatni a kettőt, csak kíváncsiságból meg is tettem, tökéletesen pontosan ugyanolyan minden mindkét esetben, természetesen arra ügyelni kell, hogy egyik se legyen bármilyen nem játék/pc módban, hiszen akkor azonnal érzékelhető a kiugróan magas lag még egérrel is.

    Megnéznék erre vonatkozó előtte utána mérést erre vonatkozóan, mert mindig is érdekelt de már évekkel ezelőtt amikor keresgéltem még avr nélkül, akkor soha nem találtam ilyet.
    Hah tessék a google a barátom (a komment írása közben kerestem rá) : [link]
    Korábban hasracsapva írtam 0.1 ms-et, nem is tévedtem nagyot..

    Nagyon nem a topic témája ez szerintem ennyi elég is volt :)

Új hozzászólás Aktív témák