Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ada19

    senior tag

    válasz mettek #67364 üzenetére

    Ne haragudj de egyre hihetetlenebb dolgokat írsz. Ha nem hallottam volna (talán pont ezt) a soundbart is nehéz lenne megmagyarázni mégis hogyan hágja át a fizikai korlátait. Mind méretben mind frontok közötti távolságban hogy ki tudjon alakulni a sztereó tér.
    Nyilván megvan a célközönsége és lehetnek elfogadhatóak is bizonyos helyzetekben.

    Mégsenem

  • Gino20

    őstag

    válasz mettek #67364 üzenetére

    Azért ezt nem gondolhatod komolyan :N :DDD
    Én abszolút nem az vagyok aki szerint az SB kukába való, de:
    Samu Q90R SB-t használtam, ami pont a 950T elődje, vagyis gyakorlatilag szinte ugyan az, csak hiányzik a "rúdból" talán 2 "csatorna" :) (front részen szintén van oldalsó és magassági sugárzó és a szatellit meg pont ugyan az) majd ezt váltottam ki mondjuk egy ~700e Ft-os belépő HM-el, elsőre mennyezeti sugárzó nélkül és nem csak zenében, hanem moziban is kegyetlenül zongorázni lehetett a különbséget. Sőt, elektronikus zenében (amiből többet hallgatok/tam) is előrelépés volt, de nem volt akkora BUMM, majd mozinál meg jött a pislogás, mély döbbenet, hogy dzsézusz ez mégis mi a fene - olyan szinten járt körbe az SB-hez képest a minőségi, helyiséget "megtöltő" hang, az effektek, a hangszeres részek mintha koncert lenne és atmos nélkül a kicsit magasabbra pozíciónált surround-okkal még felettem is történtek események érzés, hogy a Q90R után nem akartam hinni a füleimnek, hogy ilyen létezik.

    Ami nekem belépő HM-ben csalódás volt (amit már korábban is megírtam), hogy a Q90R SUB-ja (amit már a ~160e Ft-os Q70R-hez is adtak, vagyis a 2 opció közül a samu nagyobbik SUB-ja = ~80e Ft?) egyszerűen nem hozta a szettem Monitor MRW-10 SUB szintjét, így azt pár nap után cseréltem egy árképzés szerint, ha nem tévedek ~1 lépcsőt feljebb lépve Dali E-12re, ami viszont megint mély döbbenetet eredményezett, mert érzésre olyan, mintha egy sokkal komolyabb SUB-ra váltottam volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák