Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gino20

    őstag

    válasz Dorian #61315 üzenetére

    Ohhh értem. Köszi az infót. Azon területen van jó pár ismerős, így jó eséllyel tudok szerezni ilyen anyagot és keret + burkolás nélkül tudok egyet hallgatózni :) , igaz az eddig leírtak alapján valószínűleg nem sok sikerrel..

    mikrofon: Igen, ezt sajnos sejtettem csak gondoltam érdeklődöm egyet, hogy minek mennyi értelme van. Azért az nem biztos, hogy a legolcsóbb ;] (ha csak nem valami csilli-villi specifikus üzletben akarnék venni akusztikai paneleket), de hosszú távon az lesz a megoldás.
    Mondjuk sosem lesz ideális, mert az egyenlő szárú háromszögtől is messze vagyok. A hangfalak ~2.2m-re vannak egymástól, de a hallgatási pozícióm ~4,7m-re van.
    Félreértés ne essék :). Nem picsogni akarok, hogy semmi sem jó / ideális :) sőt, számomra pazar, amit nyújt ez a kis rendszerecske, csak idővel szeretném majd kihozni belőle és a helyiségből ésszerű kereteken belül a ,,legjobbat"

    Rp526: Holnap kipróbálom :D
    Célom, hogy optimalizáljam :) és pl főleg a kalibrálós hangnál tapasztalható felerősödött karakter hozzásimuljon a többi hangfalhoz (gyanús, hogy ez egyéb forrásnál is jelen van csak kezdő füleimmel ott nem, vagy minimálisan hallom ki)

    jambiyya: Az lesz a megoldás

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák