Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Formaster

    addikt

    válasz hm15 #36692 üzenetére

    A szoba akusztikája nem tökéletes, de kimérni nem tudom mivel-hogyan kellene. A terv, hogy ezen még csiszolni fogok sötétítővel, esetleg részlegesen elhelyezett akusztikai szivacsokkal.

    Elfogadok bármilyen segítséget, mert most már elég kuszák a hangbeállítások, valami biztos nem kerek, bár a hangzásban nem veszek észre kirívó hibát, azt leszámítva, hogy minden tartalomnál kell egy kicsit finomítani, hogy minden egyenletesen szóljon és a szomszéd se jöjjön le.

    Jelenleg MPC-BE-n belül minden audió beállítás Pass-Through-on van, de itt ki is merül a beállítások mértéke, ezért is raktam fel az AC3 filtert. Ezen belül most 32-bites PCM van beállítva, valahogy jobbnak vélem a térhangzást amióta az AC3 fent van, de lehet, hogy placebó.

    Ami még iksz-akta, hogy bekapcsoláskor az AVR-en lehet DTS módot választani, de ahogy elindul egy tartalom a pc-ről már csak Multi Channel, Stereo, meg Virtual módok vannak, mert PCM-be vált. Ez régebben nem így volt, viszont teljesen mindegy, hogy MPC-vel indítok valamit, vagy csak egy Youtube forrás indul, az erősítő PCM-be kapcsol. :R Ez ha jólsejtem viszont nem probléma, mert a PCM a tömörítetlen forrás :F

Új hozzászólás Aktív témák