Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz attiss66 #32949 üzenetére

    Hát tudom, hogy a linket asztal 42 K és sok pénz, de erre az össze csavarozott asztalt még magasítani már nem szerencsés.
    Hagyd úgy ahogy van mint írták és rendezd le a sr-t valahogy. Aztán majd meglátod.
    Na jó éjt.

    [ Szerkesztve ]

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

  • zsoika

    addikt

    válasz attiss66 #32949 üzenetére

    A mélyláda ránézésre jó helyen van ....aztán ki tudja !? Annak pontos helyét neked kell kimérni/kihallani.
    Jómagam is először oda tettem a ahová fér (a jobb front mellé kifelé) ,de ott annyira rosszul szólt, hogy a bal fülem majdnem szétment a feldúsult mélytől(fájt tőle a fülem/fejem). Ekkor került át a center és a front közé, de így két bútor közé be lett szorítva. Sokkal jobb és egyenletesebb lett a mély. Persze lehet nem tökéletes, mivel két oldalról is beszorítva ,de nincs más lehetőségem.
    Tapasztalatom azt mutatja, hogy a mélyládának a legjobb, a center és v.melyik front között.

    Az a TV állványod elég vékony és magas. Ha azt még megemeled egy szerkezettel félő hogy instabil lesz, de te vagy ott , te látod. Ha megnézed a sixpak által feltett képet, az a TV állvány széles hogy stabil legyen.

    Szerintem, vagy vegyél egy olyan "igazi" TV állványt, vagy (ha lehet akkor) magasítsd meg és az utolsó lehetőséged hogy "jó az úgy!".....szerintem nem annyira gáz így sem.
    A hátsókat rakd rendbe és a frontok kicsit előrébb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák