Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz BÜDÖSLÁB #1713 üzenetére

    Egyik fórumtársunk pár hete vett olyan Taga szettet, de már a cseréjén gondolkozik.
    Magam részéről, csak az ellenségeimnek ajánlanám.
    A házimozi erősítők ára gyorsan esik, 3-4 éves korukban legfeljebb féláron lehet eladni őket. Persze minél drágább volt újonnan, annál nagyobb mértékben, százalékban esik az ár.
    80-90000 forintért csak nagyon gagyi hangdobozszettet kapsz, ha újban gondolkozol.

    HDMI-re azért van szükség, mert manapság minden lejátszó és egyéb kütyü azon adja ki a képet és a hangot.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • szasanyi

    félisten

    válasz BÜDÖSLÁB #1713 üzenetére

    Jelen! Én voltam az az elvetemült aki megvette és cseréli. :DDD Azért az előzővel nem teljesen értek 1et, mert...
    - aki kezdő házimozis és nem high end (vagy ahhoz közeli) hangzáshoz van szokva annak nem biztos, hogy nem lesz megfelelő (főleg, ha egy új állopotút vesz jó áron ;) )
    - nem rossz hangfalszett ez, csak 2.0 zenéhez mély szegény a két front (már ha ez fontos, mert pölö én elsősorban ezért cserélem le)
    - ha nem túl nagy szobába lesz (~20nm) akkor mozinál nem lesz nagy gond, az biztos
    - nyilván van jobb belépő szintű, új szett ~1,5x áron (PolkAudio M20, JBL Arena 170) aki teheti valóban inkább azt vegye

    HDMI nélküli erősítőt én tuti nem vennék, mert az egy "egyszerű" de nagyszerű csatlakozó! Persze attól is függ milyen megjelenítőhöz csatlakoztatod (akkor ideális, ha van vagy a közeljövőben lesz ARC HDMI bemenetes TV-d). Persze a 30k AV erősítőre nekem elég kevésnek tűnik, még használt esetén is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák