Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    válasz liszi70 #14327 üzenetére

    Egy kérdés (ismét). Ma volt egy emberke meghallgatni a subot (260p) és nem nagyon értette hogy mi miért van. Az nem is különösen furcsa hogy nem értett a témához, de ti hogy mutatnátok meg a sub képességeit ha esetleg valaki kíváncsi rá? Én mondtam neki hogy amit nálam meghallgat az nem mérvadó ugyanis az ő szobája és annak akusztikája is más, de a hangfalai is mások, ráadásul a sub helyét meg kell keresni. Ő azt erőltette, hogy kapcsoljam be és ki a subot hogy érezze a különbséget. Persze Pure-nál nem volt sok mert a 290 frontok böszmék, egyszerűen csak kicsit tisztább lett minden amikor 2.0-ról 2.1-re váltottam. Aztán nagy nehezen összehoztuk, hogy 5.1-es mozinál kapcsoljam ki az ekkor már LFE csatornát. Persze itt is böszme a két front, de itt már belátta, hogy ja azért más. Szóval ti mit tanácsoltok beengedjek hallgatózni embereket vagy mondjam az érdeklődőknek azt hogy hallgassa meg a subot valahol és ha tetszik neki akkor vegye meg tőlem? Hozzáteszem hogy valami Taga dobozai voltak, én mondtam neki hogy azokhoz többet adna ez a sub, meg aztán újjonan 70-ért akar venni valamit. Gondolom arra számított hogy löbögteti a gatyaszárát a sub, de azt is mondtam neki hogy bemért normális szintű mély van most ami teljesen jó. Vagy ha valaki gatyaszár löbögtetést akar azt hogy?

    ui.: egyébként idegesítő volt a figura, biztos voltam benne hogy csak hallgatózni akar vásárolni nem. A kérdésem pusztán arra irányul, hogy ha nem muszáj ilyen és hasonló gyökereket nem akarok beengedni a lakásomba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák