Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    Sziasztok.

    Most először rakok össze ilyen komolyabb hangrendszert és a segítségeteket szeretném kérni.
    Mivel nekem nem kell az 5.1 így maradok a sztereónál vagy is a 2.1-nél.
    Filmre, zenére és konzol játékra egyaránt használnám és nem alacsony hangerőn.
    A zenei célok inkább napjaink hiphop zenéi és a dubstep d&b techno.

    Először a JBL Studio-ból nézegettem hangszórókat, de aztán megakadt a szemem a Klipsch márkán.
    Belépő szint topic-ba jöttem tehát az ár határ adott és ez fölé nem szeretnék menni.

    A választásom:
    Klipsch R-28F (front)
    Klipsch R-12SW (sub)

    Ezt a rendszert szeretném egy még elfogadható árú Harman/Kardon HK3770-el meghajtani.
    Ez még az az ár amit kiadok érte de feljebb nem igazán mennék.

    A kérdéseim:
    Mi a véleményetek ezekről a hangszórókról? (Klipsch)
    A JBL Studio széria (280 + 260p) jobb vagy rosszabb választás lenne?
    Elég lesz hozzájuk az általam kinézett erősítő?
    Hogy jól szóljanak milyen kábelek kellenek ezekhez a hangszórókhoz?
    Hogy kell ezeket összekötni mivel a frontokon 4 bemenet van? Igaz az erősítőn meg 4 kimenet.
    Mi az az LFE mód a mélyládán? Olyat kell nekem használnom vagy csak házimozi erősítőnél?

    Tényleg full kezdő vagyok szal ha valaki válaszol akkor nyugodtan írhatja azt szájbarágósan is.

    Persze néztem teszteket az általam kinézett cuccokról, de azok alapján nem igen tudok dönteni.

    Ja és így a végére: Sajna nincs lehetőségem ezeket élőben meghallgatni. (magánügy miért)

    Előre is köszi. :R

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák