Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    Üdv a szerverkedő népeknek.

    Nem biztos, hogy 100 százalékig ON topik leszek, de relevánsabbat nem találtam.

    Gondolkodom rajta, hogy szép lassan majd át kéne állni rackekre itthon a tranzisztorok centralizálásának érdekében; a játszós/netezős gépet 4U-ba, low fogyasztású, cikkírós vasat 2U-ba (és akkor mondjuk két 8 cm-es Noctua elég hűteni és nem üvölt), talán még egy 4U a Plex szervernek, egy 1U-s gigabites switch-csel (+ külön access point wifinek) + patch panellel. Hirtelen ennyi.

    Na most jön a gyökkető kérdés, mert kicsit sem vagyok jártas a témában: 19"-os rackekben gondolkodnék, csak ugye a mélység nem mindegy. Egy 600 x 600-as nyitott rack szekrénybe hibátlanul bele lehet helyezni a 485 mm mély 4U-s racket? Pontosabban bármi olyan racket stabilan, ami ugyan 19" széles, de a mélysége kevesebb 600 mm-nél.

    Szerintem igen, de gondoltam nem árthat egy kis megerősítés, mielőtt az ember számolni kezdene.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák