Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SAMG3

    tag

    Na itt vagyok újra. Van itthon egy szintén régebbi laptop amit nem használunk. Egy acer aspire 5735 gondoltam erre feltettem tesztelésképp az xpenology-t. Gondoltam ez kevesebbet fogyaszt halkabb és ebben is ugyan akkora a HDD mint az asztaligépben. Fel is ment az egyik 5.0-ás béta verzió. Elkezdtem próbaképp leszedni egy torrentet vele az ment is simán, de folyamatosan azt kaptam h ön nem jogosult e szolgáltatás használatára és már be se jön a webes felület. Gondolom akkor most mehet újra az egész móka. Esetleg valaki tudna adni egy linket a legújabb verzióról?
    Próbáltam egy 500 megás fájlt másolni és csak 10 mega körül jött össze a sebesség mondjuk nem tartott sokáig mert akkor is kidobott. Gondolom az a baja h próbáltam a hivatalos frissítést feltenni és a rendszer észrevette h ez mókolt cucc :/ Sebaj. Nem hajt a tatár :D Eljátszok én vele, csak a sebesség érdekelt volna. A 10 megát mondjuk kicsit lassúnak vélem mivel elvileg a pc a router és a laptop is tudja az 1000Mbit/s-et. és ha nem is erőmű se a laptop se a gép még lehetne egy 15-20 mega. Majd meglátjuk mi lesz :/ Esetleg valaki majd adna instrukciókat, hogy mit lehet teni a gyorsítás érdekében?

Új hozzászólás Aktív témák