Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shalafi66

    veterán

    válasz niof #21026 üzenetére

    :) Ez maximum akkor működik, ha meghallgatta, vagy megmérte a hangsugárzót abban a környezetben és rendszerben, ahová véglegesen kerül majd.

    Másrészt Troelsznél is ugyanúgy előfordulnak hibák, vagy megalapozatlan, pontatlan információk, hibás mérések, stb. Egy név nem garancia, a kész terveket is mindig át kell gondolni, ellenőrizni, meghallgatni, ha van rá lehetőség. Általában szükség van utólagos igazításra, hangolásra is, egyrészt a hangszórók gyártási eltérései, másrészt az ízlés, vagy elhelyezés különbségei miatt. :)

    12" 180/280W 8Ω PA hangszóró 98dB@1W https://hangszoro.net/FSL1220 Vifa DX25TG magashangszóró készletről https://hangszoro.net/DX25

  • Tulkas

    tag

    válasz niof #21026 üzenetére

    Sziasztok,
    köszönöm a biztatást, sajnos mivel teljesen egyértelmű számomra, hogy nem
    tudok (és nincs is rá időm munka mellett) olyan szintű szakételemre szert tenni a témát illetően,
    hogy sajátot tervezzek, így nem is merészelek ilyet tenni.
    A kiválasztott projekt méreteit, érzékenységét, átvitelét, ill. minőségét tekintve választottam.
    Ahogy a mondás tartja: "nem vagyok elég gazdag ahhoz, hogy olcsót vegyek..."
    Ha saját projekten verekedném át magam, sajnos kijelenthető hogy nem lenne biztos a végeredmény.
    A beszerzésre elsősorban ezt az oldalt néztem ki, de egyenlőre még mindig a kit tűnik a legolcsóbb megoldásnak. (Majd rákérdezek mail-ben, mennyire aktuális az ár.)
    Az asszony már engedélyezte gyakorlatilag, de év vége lesz, mire ebből bejáratás/mérés lesz.
    Ha fejlemény/kérdés/eredmény van, természetesen felteszem ide is, hogy tudjatok más kárán tanulni. :B

    "Azért a fóliakondik helyett elko-t ne használj!" nem terveztem ;)..
    De a kondi oldalon egyébként itt nézegetek értelmes alternatívákat: [link]

    "Nevess, és a világ veled nevet...Horkolj, és egyedül alszol..."

Új hozzászólás Aktív témák