Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CYBERIA

    őstag

    válasz (Bundás) #1041 üzenetére

    Tapasztalatból mondom, erősítőben kell, hogy legyen egy kis tartalék. Láttam hasonló hangszórókat 30, 60 és 110 W-os erősítővel, legutóbbi már sok, de előbbi kettő még nem elég.

    APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

  • fero02

    veterán

    válasz (Bundás) #1041 üzenetére

    Hy!

    ''SA miben ratyi? Hangminőség'' igen, inkább a hangminőségét kritizálom...
    ''élettartam...? Ez nagyban függ a használattól és a felhasználás körülményeitől...

    Egy akármilyen márkás hangszórót is tönkre lehet tenni, ha nem ideális körülmények között használod...

    ''Ha jól emlékszem ezen a váltón három darab poti is volt'' mint mondtam, már nem emléxek rá, de utánajárok majd...viszont ha van rajta poti, akkor csodálkoznék rajta....

    ''Bizony sejtettem már akkor is, hogy nem 160W a kicsike'' jól sejtetted! sztem ha már 80-100 watt-ot képes elviselni 1 valamirevaló erősítőtől (pláne hosszú távon), akkor az már maga a csoda lenne :DDD

    ''Le van választa a közép természetesen'' nagyon helyes! Javitottam már olyan dobozt, ahol erről elfelejtkeztek és a mély 1szerűen kiszakitotta, kinyomta a 10 cm-es középsugárzó membránját a pilléből... :O :U

    ''a boltba azt mondták elég vastag lesz'' nem kell mindent elhinni a boltosoknak! Nekik az a céljuk, h eladjanak és nem az, h Neked jót adjanak el(nekem ez a tapasztalatom).
    Viszont pláne ilyen téren érdemes kicsitt túltervezettebben vásárolni...

    ''Nem is az, hogy recseg, de maximum hangerőn torzít a basszus, mintha már ''túlpörgetné'' magát a hangszóró.'' látod ennek b@zisok oka lehet, szal bele sem kezdek...

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák