Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pweisz

    senior tag

    válasz penene #819 üzenetére

    ''Ez hogy jön ki?''
    Ez úgy jön ki hogy kétszeres erősítés növelés 3dB-eles hangnyomás növekedést eredményez. Tehát 1wról indultunk, annak 2szeres a 2W, annak 2 szerese a 4W, annak 2szerese a 8W,....... és minden alkalommal 3dB-vel nő a hangerő. Remélem így érthető? :)

    ''Ez igaz, csak nekem ez azért nem tetszik, mert szeretem, ha a dallamok is jók.. szóval én azt érzem, hogy ilyenkor nem a basszus növekszik szépen, hanem a többi lesz gyenge... Amit én szeretek az az hogy szépen jön a magas is, de arra rádübörög a mély...''
    ''Bár nemtom mennyire jó a fülem, de én úgy éreztem, hogy ha a te megoldásod csinálom (sokszor csináltam úgy), akkor erős lesz a basszus, de hiányolom a kis magasat. Ha meg a magasat nem piszkálom és tolok rá basszust, akkor szépen szól a magas is, és jön rá a basszus is... (de persze csak egy határig).''
    Akkor csak a közepeket huzód le és lessz magas meg mély:)

    ''winamp EQt nem használom, tényleg fos ''
    Én semilyen eq-t nem használok, néha mély kiemelést tolok, de most viszonylag eltaláltam a hangváltót a hangfalban, és egész jól vannak mélyek, úgy hogy most azt sem használom. Ha a 3 utast megépítenem, és jó sikerül akkor ott tuti mélykiemelést nem fogok használni.

    audigy2 höz nem tudok mit hozásszolni, mert nem ismerem, de biztos úgy van ahogy mondod :)

Új hozzászólás Aktív témák