Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LEFTHORSE1

    őstag

    Szeretnék épiteni egy jó hangos vezetékmentes sztereó hangfalat, benne lenne az erősitő vagyis az előlapon besülyesztve, alatta egy mélynyomó nyilása, kétoldalt egy egy tortaszeletre hajazó (és nyitható csukható) befele nyitott dobozon lennének a főhangszórók, a doboz aljában hátul lenne a 12 voltos 2-3 amperes akumlátor, amely könnyen cserélhető lenne a fixen beépitett érinkezők révén. Kb egy 600 wattos erősitőre gondoltam csak nem tudom hogy a hangszórók teljesitményét hogy válasszam ki, legyen a jobb-bal egyenként 200 wattos és a mélynyomó is 200 wattos? Vagy a mélynyomó legyen nagyobb és a másik kettő kisseb hogy férjen bele az erősitő 600 vattos teljesitményébe? A zene forrás egy mobiltelefon lenne vagy egy sztereó BT füles. Csak Sony-t szeretnék (erősitő, hangszórók) mert lesz a dobozon háttérvilágitásos walkman logó és felirat, no meg az erősitő és hangszórók előtt egy általam másképp tervezett Xplod "rács".
    Egyelőre fen vagyok akadva a doboz anyagán, 4 mm kemény müanyag lemez kellene de nem találok a boltokban..

    [ Szerkesztve ]

    Cseberből vederbe

Új hozzászólás Aktív témák