Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Reggie0 #73047 üzenetére

    Szintén zenész. Az előző albérlőinknél (orvostanhallgató lány, vegyész srác) minden flottul ment. 3 év alatt 2x voltunk fenn náluk. Persze ehhez kellett az, hogy láttuk, hogyan állnak a dolgokhoz és hogy ők is látták, hogy nem kihasználni akarjuk őket. Win-win. Mondjuk most üres a lakás, még nem döntöttük el, hogyan tovább, én szívem szerint eladnám...

    chester91: Sok mindent tudnék erre írni tulajdonosként, de mégsem teszem. Szerintem már így is túlfeszítettük a cica bajszát a sok albérletes bejegyzéssel. :B

    do3om: talán érdemes lenne nem golyós, ilyesmi, vagy ilyesmi csapágyakra kicserélni a most golyósakat. Terhelhetőségben és fordulatszámban is bőven megfelelőek. Furcsa egyébként, hogy sima forgástól ennyire bemelegednek a csapágyak/görgők még akkor is ha golyósak (számos gépem van amiben golyóscsapágy van és nincs gond a melegedéssel). Mivel kened őket és 1000%, hogy a szalag nem csúszkálgat meg a görgőkön? Még akkor is, ha te ezt nem érzékeled, látod, megtörténhet... Rövid megforgatás után (terhelés nélkül) biztosan nem szabadna melegnek lenniük a görgőknek, ha csak nem szorulnak a csapágyak, vagy nem csúszik meg a szalag (surlódás miatti melegedés), vagy nem elégtelen a csapágyak kenése. Főleg ha jól látom, akkor fém tengely tartja őket, fém vázhoz kötve, szóval valamilyen szinten még hűtésük is van a csapágyaknak. Vagy valamit nagyon nem értek, nem gondolok végig, mert már vagy 40 órája fent vagyok... :O

    Honda Civic hasító... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák