Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essejó

    veterán

    válasz lemmy71 #64903 üzenetére

    Szerintem minden további nélkül kivezetheted ott. Más.
    Holnap este vendégek jönnek, és elfogyott a füstölőfám. Szóval elmentem Soroksáron a Tűzifa rengetegbe - ez a neve. Vettem egy zsák kuglivéget Tölgy Bükk vegyesen, 1000 Ft. Kocsi híján Banyatankra pakoltam és elindultam haza talpasban. Egy buszmegálló lenne, de a cucc nehéz volt hogy buszra szálljak vele. Szóval hogy ne szaporítsam a szót eltört a Banyatank egyik kereke. Megpróbáltam stoppolni, az egyik aki megállt mondta hogy segítene, de ketten vannak és csak két üléses a verda. Aztán volt két másik egyik csak rám mosolygott és meg se állt, a másik az meg csak vissza intett, de miért a bal kéz középső ujjával, nem is értem. Aztán kijöttek az egyik házból mondván húzzak már innen a francba mert nem szeretik itt az utcán ácsorgó embereket, mert sok a betörés erre. Mondtam neki, hogy azon vagyok, és ha segít akkor már itt sem vagyok. Én megfogom az egyik felét ő meg a másikat! Erre: Még mit nem képzelek? :D És otthagyott azzal hogy figyelnek rám. Szóval szobroztam ott bő másfél órát amikor is jött egy platós kis teherautó, asszem aszfaltozó szakmunkások voltak, legalább is a platón lévő szerszámok alapján erre következtettem. Intettem megálltak, odaléptem és elmondtam a problémám, mondták, hogy elvileg erőst sietnek az M0-ra, de végül is miért ne, mondtam, hogy nem kívánom ám ingyen. Kiszálltak felrakták a zsákot, volt bő 60 kg, elvittek , levették a zsákot, és amikor akartam adni 2000 Ft-ot akkor közölték, hogy nem tartozom semmivel, és nagyon szívesen majd távoztak.

    Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Új hozzászólás Aktív témák