Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz blasko92 #31743 üzenetére

    Nem ilyen melók miatt csinálom. Csak ezek tartoznak szorosa(bba)n a topic-hoz. Szeretnék ajtó frontokat MDF-ből marni, később pedig komolyabban gépházakkal foglalkozni stb. Szóval hosszú távú terveim vannak vele. ;) Igazából nem is én mentem ebbe bele jobban, mert szerintem nem ide tartozik, csak jöttek a kérdések, amikre megpróbálok válaszolni, ha tudok. :D

    Amúgy kérném a linkeket, hogy hol veszek olcsón marógépet, meg ilyeneket olcsón, mert én kerestem a neten nagyon sokáig, de egy szinte csak 380V-osak vannak fenn, kettő nagyon leharcolt, szanaszét cseszett darabokat találtam csak 300k környékén és akkor az még csak nem is CNC, csak szimpla manuális marógép. Bár tény, hogy egy ilyen gép megvásárlásával eltűnik sok nehézség és biztosan pontos és strapabíró lesz. Plusz nem nekem kell megtervezni és remélhetőleg már egy kipróbált valamiről van szó.

    Gondolkodtam ilyenekben is. Sokan alakították át neten is. Sok YT videó van például az X2-es CNC-ről. Csak egy baj van ezekkel nagyon limitált a mozgástartományuk. Míg például egy ilyennél ez nem gond. :D

    Bocsi a dupláért, nem figyeltem. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák