Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grózi

    Topikgazda

    válasz zolee0307 #24464 üzenetére

    Orkán lesz abban a gépben ennyi ventitől...Viszont már kicsit elvesztettem a fonalat,hogy mi-hova-hány darab..Szóval az aljzatkiosztást már tudom,milyen ventit(3 vs. 4 pin,méret) ajánljak még? :F
    (#24467) fogtunder
    400 rpm alá nem is fog menni,csak maximum megállni-ezt viszont nem minden lap tudja az összes aljzatán.A jelek szerint a te lapod tudja 3 pin-s ventivel,de pwm-sel nem.Még megpróbálkoznék a helyedben a Command Centerrel is a SpeedFan helyett.
    (#24468) Vismajor01
    Nincs még pár kérdésed? ;]
    A lapodnak linkeld vagy írd be az aljzatkiosztását és megmondom mit tudsz vezérelni.Az alapvető légáramlat az elöl be,hátul ki.Én cserélném a Xigmatek,Arctic és Bitfenix ventiket is-viszont 2000Ft-ért nincs értelmes alternatíva.Ha hátúl is van ventid,akkor felesleges a Matterthornra még egy venti-feltéve ha kellő statikus nyomása van,na mondjuk az F12-nek biztos nincs.
    (#24469) vendingo Márkán belül(és amúgy is) kiváló alternatíva a TY-147A.Ha lehet A-t vegyél,ne simát-előbbinek jóval alacsonyabb a minimum fordulata.
    (#24470) makossEzek kiváló ventik és ha nem tapasztaltál még minőség romlást(hangosodás),akkor nyugodtan mehetnek.A későbbiek folyamán maximum cseréled őket.Viszont megkérnélek rá,hogy ha pár órán belül nem is kapsz választ,ne kezd el linkelgetni a hozzászólásod!!Köszönöm!
    (#24471) Ispy Nagyon szívesen! :R
    (#24472) oxedanAz Asrock gyártói oldalán a manualokat továbbra se tudom megnyitni innen(DE),szóval vagy írd le a lábkiosztást vagy illeszd be róla a manualban szereplő képet!
    (#24475) hegegabi80Megpróbálhatod,de szerintem felesleges-nem fog segíteni.A TY-127-l nincsenek jó tapasztalataim,nem ajánlom őket.
    (#24478) Askformore
    Én a helyedben nem a házventiket cserélném/rendezném első körben,nem az lesz a gyenge láncszem.A CM Hyper 212 EVO kevés oda,azt cserélném combosabb darabra!

    Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

Új hozzászólás Aktív témák