Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HiFiHobbi

    csendes tag

    Ezt a fórumot azért hoztam létre, mert sehol se találtam még a Haverok nevű közösségi oldallal foglalkozó érdemleges fórumot, ahol leírnák a tagok az észrevételeiket, tapasztalataikat, hibákat. Kivéve meghívó kérő fórumot, de azokon csak meghívót kérnek. Meghívót itt is lehet kérni aki szeretne.

    A Haverok elérhetőségei:
    Belépés: http://www.haverok.hu
    http://www.haverok.hu/kapcsolat
    info@haverok.hu

    Mostanában (kb 1,5-2 hónapja) tapasztalt hiba:
    Meghívókat nem küldi ki az oldal semmilyen e-mail címre se, nem működik a címjegyzék szerinti meghívás se, csak úgy lehet meghívni valakit ha külön e-mailbe vagy máshol elküldik neki a meghívó kódját. Többen is panaszkodtak erre nem megy ki a meghívó. Az oldalon a képek és maga az oldal sokszor nehezen töltődnek be, üzenetküldésnél nem írja ki az üzenet sikeresen elküldve.
    Régebb óta tapasztalt hibák:
    A chat funkció már régóta (kb 1 éve) nem működik és a zene funkció se elérhető féléve.
    A régebbi hibákat megírtam nekik a télen ide de a mai napig nem jött válasz. Az a gyanúm meg se kapják ott az üzeneteket mert semmilyen visszajelzés nincs arról sikeresen elküldve. Most írok nekik az info@haverok.hu címre és várunk mi lesz. Arra kérem a fórum látogatóit és akik tagjai az oldalnak minél többen írjanak az info@haverok.hu címre, hogy minél előbb kijavítsák ezeket a hibákat a Haverok szerkesztői.

  • HiFiHobbi

    csendes tag

    Ha már leírtam milyen hibák tapasztalhatóak jelenleg az oldalon szeretnék néhány ötletet leírni milyen változtatás, hiánypótlás, bővítés kellene az oldal népszerűségének növelésére.

    2014. június 30-án megszűnt az iWiW és lenne rengeteg ötletem az oldal funkcióinak bővítésével kapcsolatba, amikkel az oldal az iWiW helyére léphetne akár.

    Szeretném leírni milyen alapfunkciók hiányoznak nekem az oldalról:
    Levelező rendszerből hiányzik a „Feladó kizárása” és a „címzettek lista”, amiből kiválaszthatom kinek, kiknek, egy adott csoportnak vagy minden ismerősnek szeretnék írni levelet. Sok ismerősnél már 25-50-él is nagy hátrány ha minden ismerősnek egyenként kell levelet írni. A másik nagy hiányosság nincs értesítések menü az oldalon csak e-mailbe kapok értesítőt és ott se mindenről, pl: hozzászóltak egy kiírásomhoz.
    Néhány ötlet:
    FONTOS! A felületen semmiképp se szabad változtatni! A következő adatvédelmi hiányosság már egyben az egyik ötletem milyen új funkcióval érdemes ellátni az oldalt. Legyen lehetőség beállítani az adatlapok láthatóságát mindenki (publikus) vagy csak regisztráltak a jelenlegi mindenki helyett. Legyen lehetőségem eldönteni akarok-e publikus adatlapot vagy csak a tagok(regisztráltak) számára elérhetőt. (a publikus adatlap testreszabási lehetőségeket akkor írom meg ha másokat is érdekel) Ismerősök és keresési találatok rendezése bejelentkezés szerint. Külön testreszabható üzenőfal minden felhasználó adatlapján. Külön vágatlan csak átméretezett profilkép az adatlapokon. Közösségek funkció, azonos érdeklődésű emberek gyűjtőhelye vagy rajongói közösség(iwiw-en klubok). Aktuális névnap megjelenítése a kezdőlapon. E-mail értesítés ha régebb óta nem jártam az oldalon a látogatókról. És még sok más ötlet a sokból.
    Ha másoknak is lennének még az oldal bővítésével, jobbá tételével és látogatottságának növelésével kapcsolatba ötletük írják meg ide.

  • Mercer AlexJ

    csendes tag

    Hasznos lenne továbbá:-a webkamera használati funkció.
    -Uplay,Origin,Xboxlive és más egyéb játékfiókokat a haverokhoz kötő lehetőség.Láthatnád a haverokon is,hogy az ismerősöd mit játszott éppen.Lehetne ilyen módon játékostársakat keresni stb...
    -Zenemegosztási funció
    -Haverok videomegosztás-youtube technológia alapján-Csatorna stb...

    Ne csad hidd,hanem tudd is!

  • sziliv43

    csendes tag

    Hella! A webcamera nem rossz ötlet de azt inkább az oldalhoz készített az oldal skin-ét használó, több példányba futtatható chat kliensbe lenne jobban értelme megoldani. A profil kikapcsolása mellé kellene egy profil végleges vagy azonnali törlése funkció (0-14 napos visszavonási lehetőséggel). A meghívásos rendszerbe se ártana annyi átalakítás 1 hét vagy hónap alatt csak x számú meghívót küldhessen egy felhasználó és 30 napon belül 4x küldené ki újra magát majd lejárna. A meghívásos rendszernek így és még úgy lenne igazán előnye ha be lehetne állítani a profilok csak tagoknak legyen látható. A többi alapot meg leírta már más.

    [ Szerkesztve ]

  • Mercer AlexJ

    csendes tag

    válasz HiFiHobbi #1 üzenetére

    Sajnálatos módon a fentebb összefoglalt hibák azóta sem kerültek kijavításra.Talán jobb lenne megvenni tőlük a licenszet és megcsinálni saját kezűleg.Csak kell egy pénzember,egy ötletgazda és pár programozó.Ennél jobb ötletem nincs.

    Ne csad hidd,hanem tudd is!

  • HiFiHobbi

    csendes tag

    Fontos! Ha bárkinek bármilyen gondja van a Haverok.hu működésébe, hibát észlel vagy nem működik valami rendesen az alábbi címekre írja meg mihamarabb a panaszait, problémáit.

    Az első 2 cím a haverok.hu oldalé a többi a haverok.hu-t készítő e-dot cégé.
    info@haverok.hu, http://haverok.hu/kapcsolat, info@e-dot.hu, support@e-dot.hu, gergo.bakos@e-dot.hu, peter.horvath@e-dot.hu, megyeri@e-dot.hu és a http://www.e-dot.hu/kapcsolat oldal.

    Én ezt írtam meg: Tárgy: Haverok.hu hibabejelentés

    Kedves Haverok.hu és E-dot szerkesztőség!

    Én és ismerőseim is szeretnék ha a haverok.hu oldalon az elmúl 8 hónapban jelentkezett és azóta is elhárítatlan, jelenlévő hibákat elhárítanák.
    Az észlelt hibák a következők:
    1. a meghívókat nem küldi ki, késve se, feltöltött címlistás, vagy e-mail/jelszó magadásos meghívás teljesen működésképtelen, így az oldalra regisztrálás is nehézkes
    2. az adatok láthatóságának (adatvédelmi) beállítása nem működik, nem lehet beállítani ki mit láthat az adatlapokon megadott adatokból, működésképtelen
    3. a chat nem működik (ez több mint 8 hónapja él)
    4. több ismerősnél üzenetküldési gondok adódnak időközönként, rendszeresen
    5. a zene funkció teljes egészében működésképtelenné vált
    6. az oldal sokszor nagyon nehezen, lassan töltődik be
    Legalább az 1-4 pontban említett hibát javítsák ki a közelgő ünnepekre, az ünnepekre való tekintettel.

    Segítségüket előre is köszönöm a Haverok.hu-t használó ismerőseim nevébe is.

    U.I.
    A Haverok fejlesztéssel kapcsolatos megjegyzéseim, a haverok.hu-t élvezetesebbé, kényelmesebbé tevő funkciók hiányáról.
    Ezek a következők:
    1. adatlap láthatóságának (adatvédelmi) beállítási lehetősége, csak regisztráltak/mindenki (nem regisztráltak is)
    2. üzenetküldő több címzett lehetősége (egyszerre több ismerősnek is küldhető levél), címzett listából is kilehessen választani kinek, kiknek (vagy egy adott ismerőscsoportnak) szeretnénk levelet írni, (ennek a funkciónak a hiányában jelenleg nincs értelme az ismerősöket csoportosító funkciónak)
    3. külön értesítések menüpont (vagy üzenetek) a haverok.hu oldalon, ne csak e-mail címre érkezett értesítés létezzen a haverok.hu oldalon is jelenjenek meg azok, képek alatti és üzenőfali, hozzászólásokról is érkezzen értesítés
    4. saját külön üzenőfal mindenkinél a profil adatlap alatt elhelyezve
    5. üzenőfalon, üzenetekben a linkek hivatkozásként jelenjenek meg
    6. közösségek vagy klubok a profilok mellett ahol az azonos érdeklődésű embereket lehet összegyűjteni, írhatnak egymásnak
    7. a képfeltöltés mellett jelenjen meg az üzenőfalon ha valaki valamilyen adatát módosítja a profilján
    8. külső hivatkozások (videók, képek) indexképének megjelenítése az üzenőfalon
    9. képek hozzászólásainak szabályozhatósága (mindenki/ismerősök/senki)
    Legalább (ha a lehetőségek engedik) az 1-5, de minimum az 1-3 pontban említett hiányosságok pótlását oldják meg a (közeljövőbe) közelgő ünnepekre, mondjuk karácsonyi ajándékként a felhasználóknak. A Haverok.hu ezekkel a minimális fejlesztésekkel (ha ezeket 2014 nyarán meglépik lehetett volna, már akkor az iwiw megszűnését követően az iwiw kiváltója) még akár az iwiw helyére is léphet a jövőbe.

    A fenti fejlesztések bevezetését, megvalósítását előre is köszönöm a Haverok.hu-t használó ismerőseim nevébe is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák