Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz RexMaximus #775 üzenetére

    A 775-ös p5ne-sli tesztlapot felszereltem hűtőbordákkal, a déli hídra elég volt egy vékonyka passzív borda, az északi híd kapott egy kis ventit, a cpu melletti fetekre kétoldalú hővezető ragasztóval applikáltam fel a méretre vágott alu bizgentyűket. A 478-as tesztlap is fel lesz szerelve a jövő héten ilyenekkel, szeretném ha minél tovább szolgálna. A többi megtartós lapra is kéne szerelni majd a későbbiekben. Igaz így nem lesz autentikus, de jobban szeretem a működő hardvereket, igaz nem kínzom valami sokat őket.
    Most egy új, de sajnos eredeti dobozát nélkülöző cpu hűtőt néztem ki magamnak, egyelőre csak fontolgatom a bezerzését, de nem mindennapi darab, elég ritka. Az ára a lékektani határ közelében van, a teljesítménye cserébe nem eget rengető.
    Mióta először láttam a Gigabyte gtx 680 soc 5 kis ventis csodáját, azóta akartam egyet. Kicsit többet fizettem érte, mint szerettem volna, de már úton van, a jövő héten érkezik. Fontolgatom, h meghirdetem itt aprón cserére/beszámításra, egy gtx 690-et szeretnék vagy egy 780-at. Azt nem tudom megéri-e a mostani hw árak mellett lecserélni a két gigás 770-et, ráadásul nem is lenne akkora előre lépés, de a memória kezd kevés lenni a gpu-n.

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák