Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chance

    tag

    válasz cOxeR #4579 üzenetére

    Lehet, hogy az én szememmel van gond, de szerintem az anyuka inkább jobbra néz, de felfelé, míg a menyasszony balra felfelé. Így az az érzésem, mintha mindketten ugyanazt a dolgot néznék, amit én nem látok, mert a képen kívül van. A koncepciót értem, de nekem nem ezt adja vissza. Az ablakkeretek meg a két kép összeillesztéséből adódó vonalak pedig számomra inkább széttördelik a képeket, mint hozzáadnának. Szerintem.

    Azzal viszont egyetértek, hogy csak az arcporték magukban itt kevesebb hangulatot adnának.

    A második képet még egyszer megnézve már valóban kevésbé zavaróak a tekintetek, bár ahogy már írták, aki a fényképezőgépbe néz, annak a tekintete megtöri a képet, de ahogy írtad, ez spontán pillanat, amit nem befolyásolhatsz.

    https://www.flickr.com/photos/ch4nce/

  • Throme

    veterán

    válasz cOxeR #4579 üzenetére

    Hagyd már ezt a 'képelj te is, ne csak dumálj' dolgot.
    Egyrészt te tettél fel egy kérdést még pár hsz-el korábban. Kaptál kb 3 választ.
    Mindenki valamilyen szinten kritikát fogalmazott meg.
    De persze senki nem ért hozzá csak te és az úgy jó ahogy. Én ezt megszoktam már.
    Nem mindenki olyan profi mint te és az "utca embere" szinten mond véleményt.
    Ha full szakmai kritika kell, miért nem mész szakmai oldalra?

    Másrészt én nem képelek. Máshol leírtam már miért.
    Legyen az itt most elég, hogy az én képeim szarok, azé'.

    Úgy sem vagy hajlandó elfogadni semmilyen "kritikát" (inkább úgy fogalmazok, véleményt).
    Besértődsz. Csak akkor vagy képes minimálisan megenyhülni, ha valamelyik haver koma barát is - kurva óvatosan, mert tudja, hogy vékony jégen jár veled kapcsolatban - meg meri ezt mondani.
    Ropi írása is tanulságos és megdöbbentő volt számomra!

    A hasonlat meg jó volt, csak nem érted ;)

Új hozzászólás Aktív témák