Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz kiskornel #1011 üzenetére

    (#1011) kiskornel ezt a beugrasztott blendes fokuszalast nem ertem, meg uj a gep. liveview-ban fokuszaljak tulajdonkeppen erre gondolsz? majd kiprobalom. van nalam allvany, nem lustasag :P konkretan melyik kepre gondoltok, mindre? mert kb mindbol keszult rekeszelt verzio is, meg tudom mutatni miert nem jo :DDD sajnos ilyen temanal kozeli hatternel tenyleg fokusz stackelni kellene, nincs mese...nem tudom mennyire megvalosithato ez sin nelkul, majd kiprobalom hogy addig tekergetem a fokuszt 2-3 kep erejeig amig az egesz kalap benne nem lesz az elessegi sikban...

    (#1004) Chapel oszinten szolva azt hittem a te gombaid nagyobbak, de mind1 is. gondolom ott a tema es a hatter kozott rengeteg tavolsag volt. ha ez all fenn akkor persze tudok kisebb lekepezes+croppal kombinalni, vagy rekeszelessel, de itt pl a harmadik meg az utolso kepen amit linkeltem annyira kozel van a hatter a temahoz hogy hiaba megyek hatra, vagy hiaba rekeszelek. persze masik lehetoseg hogy kigazolom, de nemelyiknel direkt inkabb meghagyom a dzsungelt...utolso kep azt hiszem f4.5, es igy nez ki f7.1-en a hatter mar..igaz hogy itt viszont legalabb jo szogbol lottem es a jobb oldali gomba is dof-ban van de ez mas kerdes :DDD

    (#1010) cOxeR :K

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák