Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    válasz Real_Necro #10480 üzenetére

    Ennek nagyon egyszerű a miértje, akik tudnának ide való képeket belinkelni, túlságosan egoisták egy idő után és inkább nem képelnek, mert nem szeretik a negatív kritikát.
    Vagy egyszerűen nincs már idejük ide képelni és néha betoppannak és reklámfelületnek használják az oldalt.
    Van egy sírós réteg (akik miatt az offolós topikot ignoráltam) kik szerint miattam nem lehet itt képelni, érdekes, hogy ők miért nem véleményeznek?
    Magyarán a sírós emberek nem fektetnek arra energiát, hogy érdemben reflektáljanak az ide betett képekre, szóval ez egy érdekes helyzet, vagy csak szimplán alkalmatlanok, ez megint egy más tészta.
    Nincs 3-4 ember, aki érdemben tudna és akarna is véleményezni, enélkül nehezen fog menni.

    (#10470) torzo
    Lenne belőle nagy sírás rívás, kivitelezhetetlen, bár értem az ötletet és nem is elveszett, csak... na működésképtelen. ;)

    (#10482) Chapel
    Nekem ez nagyon szűk és nagyon oldalsó perspektíva, a "svenk" bemozdulás viszont egyik pillanatban tetszik, hogy van, másikban pedig nem, szóval arra nem tudok mit mondani. :)
    Az a földön lévő kis fa, nagyon zavar, ami a fejéből kiáll, persze ez egy természetkép, szóval el lehet tőle tekinteni, de attól még zavaró. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák