Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szevam

    aktív tag

    LOGOUT blog

    válasz sasa311 #114 üzenetére

    én nem tudom normálisan elmagyarázni a fodrásznak, hogy milyen hajat szeretnék

    Na ez van nálam is. Gimis ballagásom előtt voltam fodrásznál. Még tanonc volt a csajszi (kisváros Békés megyében). Dupla annyival húzott le, mert nála az "egybe vágás" azt jelentette hogy 2 fokozatba, nálam meg azt több, így ?újra meg kellett csinálnia? :Y :DDD. De már felül kerekedtem ezen, azóta magamnak vágtam. Idén úgy döntöttem mégis elmegyek egy szuper fodrászhoz itten' nagyfaluba'. A XI. kerben talátam is egy aranyos-csillogós-fényes vagy mi volt a neve annak a fordászatnak. Elmondtam neki, hogy 10 éve magamnak vágom a hajam és most szeretnék egy új frizurát, de lehetőleg ne legyen az övénél rövidebb. Mi lett a vége? Ugyanazt megcsinálta amit én otthon. Kifizettem neki a 6000-et és megtanultam hogy a b*d*s életbe nem megyek még egyszer fodrászhoz :DDD.

    Más:
    Hosszú hajú srácok véleménye érdekelne elsősorban (meg akinek egyszer volt azoknak a véleménye is) :).

    1. Ti hogyan ápoljátok a hajatokat?
    2. Milyen időközönként vágtok/vágattok belőle?
    3. Aki levágatta miért döntött úgy, hogy levágatja?

    A válaszotokat előre is köszönöm :R

    (#270) Des1gnR: Szegény fejbőr :( Nekem volt egy kisebb foltom és a varga cseppet nyomattam rá. Nem kell olyan sűrűn mint ahogy írja, de érdemes 1-2 hónapig használni, kijön újra a haj :D (Mondjuk ez lehet nem mindenkinél hatásos, de nálam bejött)

    [ Szerkesztve ]

    Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

Új hozzászólás Aktív témák