Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simonzé

    addikt

    Twollahnak volt egy mondása az ilyen topicokra, de az most nem ugik be. ;]:D
    Mivel a témában autentikus vagyok (nekem is van hajam), ebbe is belepofáznék. :)
    Szal:óccsó hajvágógép: 900 Ft a Tesco/Cora/Interspar triónál. Ez ''0''(majdnem nulla) , 3, 6, 9, 12 mm-es hosszúságú hajakat tud okozni. Némi szakértelem kell hozzá, mert pl. a fület képes megharapni, ha hülyeember kezeli. :) Igazán nem lehet vele elcseszni a frizkót, anyu (a nejem) először a 9-essel végigmegy minden irányban, majd hátul és oldalt a 6-ossal bűvészkedik, az alját 3-assal, a lenövéseket pedi 0-ssal intézi el. Ettől leszek én szép. :) Fésülni nem kell, reggelente mosom, és még sosem fáztam meg, mert a törlés során meg is szárad. :). Némi türelem kell a kimaradt részek, pajesz, stb vágásához, ezt ollóval és egy eldobható borotvával problémamentesen meg lehet oldani.

    A komolyabb gépek (Philips, Nemtommy, stb.) tudnak akár 40 mm hosszú frizkót is nyírni. Ezekhez már kell némi szakértelem, mert ezek már nem csak golyófej vágására alkalmasak.

    Egyébként Viva la Prohardver!

    I don't fit in. I fit out.

Új hozzászólás Aktív témák