Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madle

    őstag

    válasz lacy86 #78601 üzenetére

    Attól függ, ha fizikai munkát végzel mindenképp legyen közte pihenőnap, ha irodai meló akkor is. :D legalabb is én hagynék pihenőt de nálam ez úgy néz ki, hogy egy héten 4x vagyok kondiban fixre, de mindig úgy, ahogy épp kijön.

    A junk food témához meg annyi, hogy akár hiszitek akár nem, én életemben 4x kajátam gyors kajáldában(MCd meg Burger egyben.) KFC-ben meg ezekben a fiszem faszom más fajtákban meg még a lábam sem tettem be :D Remélem nem maradtam le semmiről :O

  • kolosanyi

    veterán

    válasz lacy86 #78601 üzenetére

    Gondolom különc leszek, de én hétfőn és szerdán egy teljes testes edzést nyomnék, kedden meg egy laza aerobot. Mivel kevés a pihenőidő a két edzés között, inkább nagy intenzitással és több sorozattal dolgoznék. Ki kell tapasztalni, hogy mi az a volumen, amivel még szerdán tudnál dolgozni, de fejlődéshez elegendő. Gyakorlatok tekintetében meg az alapok csak, mivel más így nehezen fér bele. Mármint más, ami hatékony is, egy ilyen helyzetben csak szétaprózódna az egész, ha tele van izolációs gyakorlatokkal. Például egy ilyesmi:

    hétfő: guggolás, fekvenyomás, evezés, tárogatás, széthúzás, elülső és oldalsó hídtartások a végére

    kedd: 45 perc laza kocogás vagy séta max pulzus 60-70%-a között

    szerda: felhúzás, tolódzkodás súllyal / mellről nyomás, húzódzkodás súllyal, bicepsz, tricepsz, lábemelés

    Igazából úgyis az alapgyakorlatok a legfontosabbak, ebben a felállásban azok az elején vannak, így azokat tudod a legngyobb erőbedobással csinálni. A 2-2 izolációs gyakorlat kiegészítésnek jó, a 3 nehéz alap után fáradtan jó is "pihenésnek", a törzs gyakorlatok a végére meg levezetésnek.

Új hozzászólás Aktív témák