Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Coccolino_O

    őstag

    válasz spammer #2333 üzenetére

    "Arra gondoltam, hogy a filmsorozatok is TV-ben mennek, oda készítik őket, ugyanannak a közönségnek, az már más dolog, hogy te letöltöd az amcsi (vagy angol vagy akármilyen más ország) TV adók sorozatait. "

    Ez így van, de továbbra se értem, mi köze van ennek ahhoz, hogy nem nézek tévét. Az agymosó reklámokra meg nem vagyok kíváncsi.

    "Azt mondanom sem kell, hogy ha itt buták a TV nézők, akkor ott milyenek?"

    Nem tudom, ezt honnan szülted, nem írtam semmit ilyesmit.

    "Tudni kell szelektálni és helyén kezelni a dolgokat, nem a TV az ellenség, még csak nem is feltétlenül egy-egy csatorna. Én pl. híradót vagy politikai műsort nem nézek, mert szerintem az az igazi agymosás, nem az X-faktor, amiben énekelnek, nézni sem kell, elég hallgatni, ha érdekel... Retek klubon is mennek érdekes/értékes műsorok, ahogy mennek rakás szarok is, de ugyanez igaz minden más csatornára."

    Ezt sem egészen értem, te beképzelsz dolgokat, aztán meg előadod itt a jó szándékú bölcs embert.

    Ezek a hulladék műsorok a proliknak készülnek, nehogy véletlenül esetleg olyasmin gondolkodjanak, hogy miért csökken a reálbérjük évről évre, meg a gdp 40 százalékát miért az adók teszik ki.

    A média mindig kiszolgálja az aktuális hatalmat, amiket írtál, azok az élő példák rá. Pontosan lehet tudni, hogy ki mögött melyik áll, igazából nem is kell sokat nézni egyiket sem, hiszen van olyan, amelyik nyíltan felvállalja. De ez itt már nagyon tiltott dolog, nem is feszegetném tovább.

    Boxer001: Áh, nem hiszem, itt (remélem) mindenki hetero. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák