Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • penene

    őstag

    válasz Ijk #27890 üzenetére

    De, pont ezt mondtam, hogy speciel a húzódzkodás egy olyan gyakorlat,ami mindkét sportban bennevan. Vagyis ebből is látszik, hogy nem szar. :D
    Én leszek az egyik legboldogabb, ha fogok tudni 10-es normal húzódzkodásokat csinálni.

    Ez nem jött össze a konditeremben sem, 6-8nál mindig megálltam. Én lexarom, hol jön össze, de az biztos, hogy ha meglesz, akkor a hátam is kinéz majd valahogy. :D

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Ijk #27890 üzenetére

    "véleményem hogy ez az egykezes húzódzkodás egy faszság"

    nem tudom feltűnt-e de a fegyencedzésnek nem az a lényege hogy baxottnagy nigger állat legyél, sőt abszolút nem előnyös ha nagy vagy. az a célja hogy az izomerőt maximalizálja komoly állóképesség mellett
    szal szikár erős izomzat a cél. "funkcionális" izomzat..
    mondjuk nem tudom mitől funkionálisabb ez és a crossfit a bodys izomzattól mikor mindennap ugyanúgy az irodában ücsörög penene barátunk ;]
    ha mondjuk a tanyán kergetné a disznókat akkor esetleg látná hasznát, vagy küzdősport mellé is jó lehet attól függően mit csinál. ott a gyorsaság fejlesztése is kiemelt jelentőségű.
    talán a fegyenben is van rá gyakorlat, nem tudom
    beleolvastam pár oldalt a fegyencedzéses könyvben múltkor, szerintem abszolút nem faxság.

    tök más dolog mint a body, más is a célja
    az biztos hogy nem rossz dolog ha valaki képes egy kézzel húzódszkodni.

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Aktív témák