Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mocsanisi

    senior tag

    válasz cerkarobi #34092 üzenetére

    "Hol a faszban vannak a szülők, a barátok, a haverok???"

    Van ismerősöm aki néha füvezik, néha kati, néha gomba. 1000x elmondtuk neki hogy nem vezet semmire, tegye le, segítünk. Válasz: nem vagyok rászokva, csak néha jólesik.
    Ugyan így magyarázhatod egy dohányosnak is hogy szokjon le. Ráadásul a srácot berántották, mert elkapták fűvel, terelésre kellett mennie, azóta a füvet hanyagolja marad a többi. Amúgy tök értelmes gyerek lenne... Szülők persze nem tudnak semmit, mikor berántották akkor is azt mondta hogy csak kipróbálta először, és nem is látszik rajta meg semmi, szóval nem a tipikus drogos. Sokkal árnyaltabb a téma mint ahogy te ezt látod...

    Másik felvetésedre. Egy sportegyetemen csináltak egy felmérést, persze ez csak elvi szinten megvalósítható. A lényege az volt, hogy megkérdeztek diákokat, hogyha garantálják nekik az olimpiai aranyat egy szerrel, amit ráadásul ki se tudnak mutatni, bevállalná-e, hogyha tudja hogy fix.-en a 40 vagy 45. már nem emlékszem szülinapján meghalna. Na most 70-80% bevállalná. Be kéne látni hogy élsport és versenysport nincs dopping nélkül. Hobby-ból persze lehet csinálni, egészségmegőrzés, kicsit jobb formába hozni magad stb. De ha valaki versenyezni akar, bajnok akar lenni, akkor nincs választása. A kis pöcsök beszúrják mert nagyon lesznek (hiszik), a versenysportolók pedig tisztában vannak a kockázatokkal, és még így is bevállalják. Ez olyan mint amcsiba az amerikai foci. Baromi jó benne a gyerek, máshoz nem nagyon ért. Vagy leszerződtetik és normálisan meg tud élni, vagy elmegy egyszerű melósnak. Persze hogy nem akar melós lenni, a követelmények nagyok, doppinghoz fog nyúlni. Szerintem ki se bírnák az izületek, inak azt a terhelést amit kapnak. Lehetne tovább ragozni, de én azzal nem értek egyet hogy aki doppingol büdös drogos. :U

    ‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Aktív témák