Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chronos85

    tag

    válasz NyxNyxNyx #760 üzenetére

    Hali,
    Mivel patch óta pont egy ilyet probálgatok, ezért merem állítani, hogy már közel nem tűnik annyira OPnak, mint mikor ellenem jöttek ilyenek.
    Ugye ennek is 2 féle "gerince" létezik. A lovas saját boardomat buffolom verzió, ami mint fentebb te is említetted eléggé JOLOW. Mivel nekem ezek a Cheese deckek nem igazán jönnek be, bár ugye jelenleg tétje nem igazán van a játéknak max hogy mennyi idő alatt van meg a napi 2-3szint, ezért biztos van olyan aki ezt élvezi.

    A másikról amiről sztem érdemes is beszélni sokkal inkább a control irányába mozdul (hogy mennyire az saját izlés kérdése). Itt a trükk, hogy az elven mercenarira kell betartani a hard removealokat. Persze bomb, megfelelő weather, scorch vagy Igni szintán jó ha kéznél van.
    Ezért a hard counter egyértelműen a skellige, ha ilyen ellent kaptam akkor igyekeztem az első 2körben eldönteni a meccset, mert 3. tuti az övé a sok rez miatt.

    Valamint sztem Radovid rughat még lapdába. Ehhez említettem hogy sok lapom hiánycikk, ezért jelenleg csak a másik oldalról tok nyilatkozni. Borkh nagyon tud fájni, ahogy a sok gold unittal se igazán tudsz mit kezdeni. Mellé ugye ottvan az Ultimate Hero Power, amivel simán letud kapni Aglais-t vagy még jobb ha Isengrimet.
    Utóbbit általában úgyis turn 1 vagy 2ben érdemes kitolni mivel itt még elég sok spellt tudsz kijátszani.

    Esetleg marad még az örök igazság ha nem megy ellenük állj be közéjük elv. Ilyenkor az archerekkel, Iorvethhel vagy Trissel elég jól meglehet fogni ezt a miraclet.

    Egyébként közel nem olyan könnyű deck mint elsőre tünt, nagyon kell figyelni, hogy ne told túl a boardot és természetesen a viszonylag sok spell miatt általában már a muligennél látni hogy melyik végére kerültél annak a bizonyosnak.
    Üdv.: Chronos

Új hozzászólás Aktív témák