Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sztmo

    újonc

    Helló mindenkinek!

    Onlineba valaki járt már úgy, hogy vásárolt valamit és a pénzt lehúzta de a tételt nem kapta meg?

    Velem ezt eljátszotta már párszor tegnap pl kétszer is. Fél millám bánta. Tuningoltam egy autót és nem kaptam meg a fejlesztéseket de pénzemnek csak hűlt helye maradt. Annyira begurultam hogy le is töröltem ezt a szart. Én idáig a tisztességes utat választottam és becsületesen kuporgattam a pénzemet egy egy kiszemelt dologra. De elég volt. Alig várom hogy valami használható hack jöjjön ki és nyomom is fel az egészet, tiszteletet nem érdemli meg ez a játék. Ha meg bannolnak az sem érdekel, ezért a játékért nem kár. Haverokkal jó hülyülni de befektetés nélkül ez a játék játszhatatlan utálom hogy a pénz mozgatja, nem tudsz kikapcsolódni mert minden irdatlan drága. Pénzszerzési lehetőség meg egyenlő a nullával Heist sem fizet semmit ahhoz képest amit a legújabb patchel az orrunk elé toltak, szánalom az egész.

    Írhatnék a supportnak de a Cockstar szarik az egészre. A pénzemet úgyse adják vissza. Shark card meg nevetséges, annyi pénzből inkább mást veszek.

  • sztmo

    újonc

    Igen, tudom sajnos, hogy a legutóbbi updattel jött az új anticheat rendszer is. Ezért írtam hogy várok rá mert úgyis lyukat ütnek a védelmükön előbb utóbb. Eddig meg sem fordult a fejemben a csalás, de egyszerűen kiváltja már belőlem.
    Azt is tudom hogy nem sok az a 500k de költhettem volna éppen más egyéb dologra is mintsem kivágom az ablakon, arról nem is beszélve ha kétszer megcsinálta velem akkor többször is megfogja. Másfelől semmit nem irt ki tök normális publicra mentem fel semmi probléma nem volt csak mikor bementem a műhelybe megvettem a fejlesztéseket kijöttem sehol semmi. Akkor ott elszámoltam lassan 10 ig. Kiléptem, kb 6 óra múlva vissza mentem egy másik járművel értelem szerűen a szerver sem ugyan az stb. Erre ugyan úgy megszívat. Akkor már bedurrant az agyam. Ruhadarabokkal jártam már így korábban is de pár ezer dolláros tételeken nem húztam fel magam de ez már sok. Persze utólag okos az ember mert próbát kellett volna csinálnom hogy másodjára engedi e de m1 ezen már nem mérgelődök. Az biztos hogy egy jó időre jegelem ezt a játékot ismételten. Tavaly mikor kijött pc-re játszottam vele két hónapot aztán karácsonyig rá se néztem akkor következett egy hónap játék. Utána megint off. Na mondom most jött az upgrade talán felnőttek a feladathoz de sajnos tévedtem.

  • sztmo

    újonc

    válasz pokers #38625 üzenetére

    Én is UW-s vagyok érdemi javítást nem eszközöltek sajnos. De meg lehet szokni :D
    Egyedül játékmenetben működik a 21:9 képarány de az is elég cudar mert nem lehet teljesen a szélre tenni a kijelzőket, bejátszásoknál, telefonozásnál, internetezésnél összerántja 16:9-re. Ez a nagy megoldás a cockstartól :C

  • sztmo

    újonc

    Ez a vita meg hogy dobozos vagy steames teljesen egyénfüggő, kinek mi az előnyösebb.
    Nekem steames van meg mert porfogó nem kell. Évek óta nincsen lemezmeghajtóm a gépbe akkor minek a dobozos? :DD
    Viszont aki szeret gyönyörködni a dobozban vagy gyenge a nete és nem mellesleg még van lemezmegjatója az a dobozosat veszi, pont! :R
    Én ugy vagyok vele hogy nem kell sokat várni és totál el fog tünni a piacról a lemezes kiadás mert már elavult. :))
    A jövő a digitális platformoké ;]

Új hozzászólás Aktív témák