Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dani0904

    tag

    Sziasztok!

    Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy miután végre 36 óra után leért a játék (boltban vettem, de nincs olvasóm ezért a social clubbol töltöttem), leszedte a 300mb-s patchet is, de annak a telepítésénél valami hibát írt és kilépett. Ezután persze amikor el akartam indítani a játékot GTAV működése leállt üzenetet kaptam. Leszedtem a patchet máshonnan és amikor úgy akartam feltenni, telepítés közben ezt írta ki:

    http://s1379.photobucket.com/user/AllStarMotorsports/media/HELP%20..._zps17k959p3.png.html

    fogalmam sincs, hogy mit lehetne ezzel kezdeni, nem nagyon láttam semmilyen egyéb fórumon erre semmit. amúgy amikor a játékot akarom indítani akkor a "err_gfx_d3d_init" hibaüzenetet kapom.

    Valaki fel tudná tölteni nekem esetlen a játékmappa update mappájában található update.rpf-ét? hátha ezzel van a probléma. semmi kedvem újra nekiállni a letöltésnek (bár lehet, hogy sajnos erre lesz szükség)

    Egyébként, a windows felhasználónevemben nincs ékezet, viszont ha "users" nevű mappa nálam "felhasználók" néven fut, akkor az bezavarhat az ékezetes dologba? meg tudom ezt valahogy változtatni?

    Előre is köszi a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák