Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lanszelot

    addikt

    válasz Dr. Akula #84923 üzenetére

    Ez nagyon buta válasz...az ilyen "segítségről" csak te hiszed hogy segítség, ez csak kötekedés

    Bal lent -> kihasználtság -> 22% /31% -ról esik le az a video renderelés indítása/
    Ott van még a GPU hőmérséglet /jobb lent óránál még 2 másik progi is mutatja, plusz ott a cpu is az óránál/ alap hőfokon megy annyira dolgozik...
    A hitelesítéses duma meg mutatja, hogy csak kötekedni jöttél.
    Nem értem ez mire jó, normálisan mindent bemutatva kérdeztem.

    A Forza Horizon 4 nehogy már gyengébb legyen, mint a GTA5 grafikailag.
    FH4 4k ultrán megy ahol 300KM/h nál igencsak ki kell számolni a tájat, és az online játékosokat, na ott, 50-re se esik le az fps. De gta5-ben egy szobában phffff, az olyan grafika, hogy majd csak 16 év múlva gyártanak gépet hozzá.

    A gépemnek ez egy nudli.

    Wiz Khalifa
    Tudatlan vagyok: gondolom te pedig vágod mi az a VRfunhouse /nvidia/
    Azért az és a gta5..
    A grafikai frissítésekről lentebb írok, ajánlom figyelmedbe.

    Plata
    Nem írtam, hogy a játék rossz lenne, azt írtam valami bug lehet, és arra keresek megoldást. :)
    A grafikát újra kellene írniuk, hogy minőségi javulás történjen.
    Optimalizálják az új kártyákra/driverekre. Ez azt takarja, hogy azokon is fut, nem többet.
    Nem lesz szebb, se más, csak kompatibilis és optimalizált.
    A régi konzolokra azért nem támogatott, mert a régi konzol nem támogatott. A konzol gyártója leállt maga a konzol támogatásával.
    Ne keverjük a dolgokat.
    Nem fognak hónapokat ingyen dolgozni, semmi sincs ingyen. A játk támogatott, így futnia kell az új gépeken is, ami frissítéssel oldható csak meg, erre hiszitek azt, hogy grafikailag jobb lett.
    Vagy került bele RTX? Nem, és nem is fog.Pont ezért csinálják a grafikai mod-ot, mert semmi se változik a grafikában, és nem igényel nagyobb gépet.

    Azt el tudom képzelni, hogy az új driverre még nem optimalizálták, és azért van ez. Az lehetséges.

    Az se mindegy milyen CPU van a GPU mellé. Hiába van egy RTX 3090TI, ha i3-as CPU -val akarod meghajtani. Vagy ha 2Gb ram van csak.

    Ma már nincs időm rá, de majd kimegyek, hogy hátha csak az eleje ilyen bug-os

    rup1u5

    Itt linkeltem azt a videót amit kérsz

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák