Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz Kaci84 #77640 üzenetére

    Nem akartam hozzá szólni.
    Először is meghallgatnám a másik felet. (Addig a másodszor rész feltételes)
    Másodszor teljesen igazad van, ha Rupi-ról van szó ha nem.
    Tényleg régóta tag, tényleg nem volt vele baj. De a szabály az szabály.

    Nyilván mi tudjuk egymásról ha valaki olyan mint ő vagy én is akár, hogy néha ütögetem a másikat vagy véletlenül helivel ledarálom stb. De ugye fel se járok már , meg tényleg olyan tagokkal akik ezt tudják rólam.
    Ez én vagyok de Rupi helyében én veled mint általam alig ismert új PHHU-s biztos hogy nem csinálok ilyet, vagy legalább szólok. De legvégső esetben is minimum bocsánatot kérek és nem kezdek én is vitázni.
    Szerintem simán el lehetett volna intézni egy "jó bocsi már" dologgal.
    Nyilván neked se kell "számítanod" arra hogy valaki poénból megöl.

    Harmadszor, ha neki van igaza. Rupiiii , mi a faszéé basztatsz "új" tagot? Meg mé nem mondtál egy nyamvadt "bocsmár"-t?

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Kaci84 #77640 üzenetére

    Van benne igazság!
    Valószínűleg te vagy én hasonlót csinálnánk.....repülnénk is. :)
    Nem akarok védeni senkit, se bántani, de ezt én sem jól viselem/viselném és kiharcolnám az igazam!
    A lényeg (szabályzat) meg le van írva feketén/fehéren amit be kéne tartani/tartatni.
    Nekem pl. eszembe se jutna crew társsal szemben ilyet (de még csak hasonlót sem) tenni, kortól és nemtől független.
    Másokkal szemben sem tanúsítok hasonlót. (csinálok épp elég küldit/feladatot, ott lehet ölni rendesen)
    Azért vagyok crew-es sessionben, mert ott nyugalom van és bátran haladhatok előre, vagy nem jól gondolom? :D

    Lehetne még folytatni, ebből regényt írni, de mindenki tudja mihez tartsa magát és mi az illem. (viselkedés, felelősség, gondolkodás, stb...) na de ne cifrázzuk túl! ;]

    Inkább OFF-ba teszem, mert....

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • Balcsix

    senior tag

    válasz Kaci84 #77640 üzenetére

    Légyszíves ne csinálj a bolhából elefántot. A múltkori eset egy kicsit lesokkolt amikor segítettem a heistben. Az olyan viselkedés után gondolkozz el kérlek, hogy te eddig nem-e szegted meg a szabályzatot, ha ennyire a szabályzatra hivatkozol. Nem volt túl kedves húzás...
    Nekem is ment már a levesbe pár szállítmányom pár tagnak köszönhetően, de az lenne az utolsó, hogy egy játszótársat ezért leb*sszak, hiszen ez csak egy játék.
    Mondok egy példát. A való életben ha egy barátod próbál segíteni, de véletlenül a dolog fordítottja sül el, és a károdra történik valami kisebb veszteség, akkor te nekiállsz, hogy ezt most hogy képzelte?
    Ideje elgondolkodnod egy pár dolgon ennyi idő után! :)
    No offense, szimplán csak építőjellegű kritika, hogy az életben később ne érhessenek meglepetések! :)

    Részemről ennyi.

    [ Szerkesztve ]

  • Mr.Csizmás

    félisten

    válasz Kaci84 #77640 üzenetére

    :U :(

    nemá, most megkérném az összes tagot, hogy jelentkezzen, akiket véletlenül lebombáztam, vagy bármi más módon kicsináltam járulékos veszteségként as usual repülgetve.

    "Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Új hozzászólás Aktív témák