Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolcsikauj

    tag

    válasz Kiskokó #74797 üzenetére

    Lényeg hogy egy új tag, ő maga mondta el hogy csinálja, akkor esett le hogy szabálytalan is lehet.Namármost ha a dd fináléját manipulálja következtettem arra hogy nyilván a pacifikje is manipulált, és azért bugos.Miért ne lehetne bugos ha a játékmenet nem szabályo,s hacekelt föleg a vége.Nyilván hogy én vagyok a hülye.A lagomról annyit hogy nagyon kellene a műszaki segítség.Lehet hogy a grafikai beállításokban van a megoldás.Előfordul hogy nagy sebességnél villódznak fehéresen, és eltünnek az épületek.Az nvidia gf experience egyértelmüen azt mondta hogy a gépemet a gta 5re nem lehet optimalizálni mert még a minimális igényét se teljesíti a játéknak.Amd 3.6 gigaherc 2 magos proci van benne 6 giga ram 2 gigás nvidia g force gt 630 videokari.Lehet hogy a 2 ram órajele vagy micsodája nem egyforma ez lehet a probléma?De akkor nem is mutatná a windows hogy 6 giga dolgozik nem tudom.Vagy a graf beállításon kéne változtatn?.Az tuti ha mindent leveszek a legkisebbre, még szarabb mégjobban villódzik eltünik minden.Ha feljebb tolom erösebbre akkor javul a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák