Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz gyugyo79 #71844 üzenetére

    Ha Mc gyárat adsz el vagy bunkert azért elég sok bónusz jár ha nem egyedül adod el.
    És nem üres sessionban.
    Azt hiszem 30% bónusz is jár egy teli sessionban az eladásnál.
    Azért az is csak számít.
    Nightclubnál szerintem semmi bónusz nincs.
    Vagy csak azért mert mindig egyedül adom el CEO-ban.

    (#71845) Zsoxx
    Nincs 8-9 giga helyed, :Y
    Pedig szerintem kb akkorára számíthatsz.
    Na jó legyen akkor csak 20-30 giga. :P

    [ Szerkesztve ]

  • #81556480

    törölt tag

    válasz gyugyo79 #71844 üzenetére

    Kokó, bunker, pénzmosó, fű, meth, igazolvány gyár (hirtelen nem jut eszembe a neve) és max popularityn tartott night clubbal forgok körbe. Csak veszem a cuccot, üres sessionben, egyedül. Napi 1 milliót tudok csinálni pár óra alatt.

    A bunkert max 350-400k -ig engedem, a többit teli, és kis okoskodással egy kamionosan adom el ( elé parkolok hogy ne tudjon többet spawnolni) az igazolvány gyár egyedül ami majdnem veszteséges, de inkább nullához közeli kicsi profit (de megtartom mert night clubbal együtt a rá állított emberrel plusszos). A többi vastagon plusszos, kb duplázza a bele vásárolt supplyt. Mindeközben az összes gyárra rá van állítva valaki a night clubban, amit 80-90k között adok el ( simán egy furgont kell mindig leszállítani) plusz napi 10.000-et az is hoz, mert maxon tartom a népszerűséget.

    Ezek között néha csinálok ceo levadászós missiont, hogy ne repkedjek üresen. Opressorral nevetségesen gyors pénzkeresés.

    Van még hangáram ládázni + raktáram, de azokat annyira nem szeretem. Plusz az autóraktár is megvan, de egyszerűen megöl idegileg hogy akármit csinálok mindig amortizálják a kocsit pár ezer dollár értékben. Amugy teli van az is , és top kocsikat kell csak eladnom. Szóval kb így egyszemélyes játékra ki van maxolva a pénzkereset, vagy nem tudom még mit lehetne mellé.

    Én valahogy nem tartom olyan gyorsnak az autó lopkodást. Nekem az sose jött be, bár csinálom :DDD

Új hozzászólás Aktív témák