Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz Kiskokó #66718 üzenetére

    Tegnap nekem is ezt mondták,hogy a CEO főnök tud jelölni és azt látják a többiek.
    Blu volt a főnök.Én vezettem terrort és scanneltem a macskák bajszát.
    De az hogy egy kocsiban legyünk és jelölök nem nagyon működött,mert én a terrorral nem tudtam elég közel menni a célponthoz,volt hogy 6 kilométerre volt.Ami közel volt azt persze igen.De három célpontból egy volt közel kettő messze.
    Ha most Blu vezetne és jelölne,remélhetőleg látnánk,neki az lenne a feladata hogy jelöljön mi meg elrepülnénk a célhoz,van opressorom azzal gyorsan odaérnék.

    (#66719) Franklin
    Nagyon egyszerű,ha nem Ph-s és beléd köt,akkor tök mindegy hogy klingon vulkán vagy romulán,lelövöd,ha van hozzá kedved.

    (#66717) Carlytoo
    Ha Sky ide jön és elmondja hogy szerinte mi történt majd jobban képben leszünk.
    De engem még soha nem támadott meg.
    Tegnap is egy sessionban voltunk de nem bántott.
    Pár szót váltottunk is.
    Már két vagy három éve játszom Ph-s sessionban,de max Ucil vagy Majkee támadott be esetleg néha Saabe ha ökörködtünk.Meg még volt egy tag akinek elfelejtettem a nevét,aki párszor megölt véletlen,de ő kicsit zizzent elnéztem neki. :K
    Nem nagyon láttam még olyat hogy más PH-s szándékosan megtámadott volna engem vagy mást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák