Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz Mr.Csizmás #64960 üzenetére

    Bunkeres eladásnál amikor insurgenttel megyünk és felmászok a géppuskához,amikor beérünk a célba ugye kiszállít a játék a kocsiból.Néha a karakterem ilyenkor nem kiszáll hanem pörögve felrepül.Az is poén.
    De a Chernobog nyitható rakétasilója bármit piszok messzire elhajít.Meg a Khanjali ágyúja is ilyen,ha valamibe beleakad eldobja.Szoktam azzal szórakozni hogy bele akasztom házba vagy oszlopba és repülök vele jobb esetben 1-2 háztömböt rosszabb esetben 10-20 métert.

    (#64961) Źşë'
    Először lopd tele úgy hogy minden kocsiból legyen bent 1.Ez azt hiszem 32-nél lesz.Utána mindig adj el 4 top-ot és lopj újra 4 kocsit,ilyenkor azt lopod vissza amit eladtál.
    Én például most szoktam crew társnak segíteni kocsi lopásban,van 26 kocsi a raktáramban így nekem mindig top kocsit ad lopásnál,ellopom a kocsit és beviszem az ő garázsába.Pénzt nem vesztek ő meg egyből nyer 100k-s kocsit.
    Kocsilopáshoz jó ha van buzzardod és kurumád.
    Ha messziről kell lopni buzzardal odarepülsz,kurumát lehívod azzal gyűjtöd be a kocsit és tipli haza.
    Ha van Cragobob-od azzal is hazaviheted,bár ha helivel üldöznek akkor szétlövik a segged.
    De ha csak autóval akkor cumi nekik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák