Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Anulu79 #44872 üzenetére

    Szerintem annyira nem vészes, mint ahogy írják, de azért kezdek én is óvatos lenni. Ha bármi gyanúsat észlesz, főleg, ha elkezd valami potyogni rád vagy a lábadhoz, akkor azonnal lépj ki a sessionből. És egy darabig ne költsd el a pénzt.

    (#44871) Plata
    Nem akciózol eleget. Nekem kb óránként újra kell töltenem az armor inventory-t. Főleg, ha belekerülök valami jóféle PvP-be :D

    (#44844) JakyHUN
    Nekem ott kb. annyi szerepel, amennyit rámdobtak a cheaterek. Meg egy kicsit több, mert nyilván vettem is fel néhány ezret már a játék során.
    Amikor rámdobtak úgy 900k-t, akkor én szerintem be is vásároltam nem sokkal utána, de azóta se jött ban. Ez még karácsony előtt volt. Aztán még valamikor két ünnep között még 45k-t megint hajítottak rám. De abból sem lett eddig semmi. Tegnap volt még egy olyan, hogy az irodámban álltam és galambok kezdtek a fejemre esni. Azonnal nyomtam a find new session-re, de közben hallottam, hogy 3x volt az a hangszignál, ami valaminek a felvevését jelenti. Mikor átléptem volt 23k cash-em, de előtte már csináltam egy csomó dolgot, ami cash-ben fizet. Szóval nem tudom, hogy dobott-e rám pénzt, de ha igen, akkor is max iylen 6k lehetett.

    Egyébként, ha cheat-ert látok én mindig reportolom exploit-ért. Nem tudom, hogy ezt nem veszik-e figyelembe.

Új hozzászólás Aktív témák