Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Over567

    aktív tag

    válasz kozi71 #43885 üzenetére

    Elvileg igen és akkor csökken az eladás értéke.

    Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

  • Segal

    veterán

    válasz kozi71 #43885 üzenetére

    igen akkor is sérülhet és akkor kevesebb pénzt kapsz érte. Kb mint mc-nél hogy van egy eladási ár (terv) de ha pl lezuhant az egyik repülőd és nem tudta kiszállítani a csomagot akkor kevesebb lett a pénz. Itt kb ugyanarról van szó. Van az eladási ár pl 80k de ha sérül az autó akkor x ezerrel kevesebb lesz amit kapsz.

    Nekem inkább olyan kérdésem lenne hogy mc-nél ugye be lehetett lépni a gyárból is mc-be tehát nem kellett elmenni előtte a motorosclubba hanem gyárból laptop és akár supply akár eladás és mehetett is a prospect. Tehát itt a garázsból is be lehet lépni ceo-ba és egyből lehet kezdeni a lopást vagy eladást vagy előtte mindenképp meg kell látogatni a titkárnőt az irodába hogy a laptopon bejelentkezzek ceo-ba. Mert ez kulcsfontosságú szerintem garázs vásárlás szempontjából hogy mennyire legyen közel a ceo irodához.
    Illetve a másik kérdésem hogy ingatlan másikba való beszámmíttatása nélkül át lehet helyezni az online-ba való kezdésem helyét? Csak mert mindig ugyanott kezdek a játékba az első épületbe amit megvettem de amásodik épület az pont szembe van a ceo irodámmal. Át lehet valahogy oda helyezni a kezdésemet úgy hogy nem adom el (mármint beszámmításként) az első ingatlanom?

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák