Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L-e-f-i-e

    senior tag

    válasz Kiskokó #42912 üzenetére

    Egyetértek, nem kell annyira túlizgulni a dolgot, persze mindenki szeretné eladni a sajátját és azért sorra is szokott kerülni előbb utóbb.. :)

    Nekem is volt eddig mindig segítség és én is szívesen segítettem, ahol tudtam, persze van hogy nem tud az ember aktív lenni folyamatosan, és ha pont úgy jön ki, hogy sokaknak van egyszerre eladni való akkor néha várni kell de bumm azért az nem a világ vége..:)

    Én még ugye nemrég kezdtem a gyárazást és nagyon sok segítséget kaptam még feltöltésben is, tegnap pl egyik gyáramba (a kettő közül) már vettem alapanyagot mert már nem akartam oda is segítséget kérni, meg nem is tudtam volna úgy figyelni a játékra épp. Pedig jöttetek volna és ez azért nagyon jólesett. :B

    Nekem van 2 külföldi ismerősöm akik néha rám csatlakoznak egyikük ritkábban az időzónák miatt..de tudják már mi a szitu a ph sessionokban nem is szoktak durvulni. :)

    Mondjuk Knapo eléggé bolond és mondtam már neki hogy az, hogy velem szokott hülyéskedni meg hogy szívatjuk egymást szinte állandóan.. az egymás között belefér, de a többiekbe ne kössön bele mert az nem ugyanaz. :P Viszont jó volt látni tegnap, hogy ő is segített az eladásokban. :)

    =^-^=

  • Mike

    veterán

    válasz Kiskokó #42912 üzenetére

    Kiskoko
    upvote

    (#42922) gyugyo79
    nekem egy meth gyáram van, és amig játszottam vele (egy ideje az asztalit be sem kapcsoltam) más se csináltam csak hordtam bele az alapanyagot, mint valami kibaszott beszerző egy cégnél, menjél alapanagért, menjél alapanyagért, jó most hordd ki az árut. komolyan, mint valami munkahely. az a fasz állandóan telefonálgat, hogy megint kell ez, vagy kell az, menjek már, én meg nem tudok csak úgy kényelmesen autókázni mint régen, felmenni a hegyekbe, nézelődni, stb
    kuruma nélkül ki sem tehetem a lábam, mert a múltkor is megszivattak a geci rendőrök.
    szóval ha egyszer kitermelte amit ráköltöttem, bezárom a faszba

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák