Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz Kiskokó #42892 üzenetére

    A félreértések elkerülése végett engem nem az új zavar vagy a régi de általam még nem látott ismert hanem a pofátlan és az unintelligens. Miért ne férne el másik 4 -5 ember tőlem a sessonba ha ők is megteszik azt az 1-2 apróságot ami ahhoz kell, hogy a sesson olyan maradjon amiben jól érzem magam és amilyennek indult?

    Ha elhatárolódnék az ilyentől meg se ismertem volna egy halom embert. Az más kérdés hogy az én barát listámon is csak azért van jó pár ember mert bent volt amikor újat csináltam és megsajnáltam őket. Viszont törlöm is onnan ha úgy viselkedik, hogy az már nekem nem fér bele.

    Apropó feléd is lenne kérés (meg másnak is) gyere be nyugodtan beszélgessünk, meg te is beszélgess másokkal de hosszú TV-zős gyártöltős AFK -ra egy másikba menj el mert van amikor az az 1-2 szavazat hiányozna kickhez és úgyis mindegy addig hol vagytok. Amikor vissza jössz úgyis tudtok megint csatlakozni.

    Ez mindenkinek szól:
    Segítség: tegyünk, tegyen mindenki különbséget a segítség és az között, hogy be van hívva még +akik ráér, hogy kapjon érte "jutalmat" ! (És ezt ne értsétek félre)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák