Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Logitech

    aktív tag

    válasz Segal #42639 üzenetére

    Az én eladásomnál léptél be a motoros klubbomba, 3 db repülőt kellett elvinni, és a megadott 5-5 pontra ledobni a csomagokat. Ott álltak a parton, elég közel is voltál hozzájuk, láttam a térképen, azt hittem oda is érsz valamelyikhez, de utána láttam mintha az egyik úton keringenél. Mivel ez már sokaknak volt, mi tudtuk hogy a partra hol kell lemenni, ezért értünk oda mégis hamarabb.
    Nem tudom repüléssel amúgy hogy állsz, az ilyeneknél ha sokan vagyunk akkor inkább azok mennek akik nem zuhannak le az első csomaggal :)

    Eladásnál a variációk:
    -3 db kukásautóval 5-5 pontra
    -3 db postás autóval szintén 5-5 helyre, itt a nagy sárga körben meg kell állni a kocsival, kiszállni és a kis sárga körnél letenni a csomagot
    -4 db motorral vagy 1-1 helyre, ez a jobbik eset, vagy mindenkinek ugyan oda, de akkor meg kell harcolni a rendőrökkel, és csak utána mutatja meg hová kell letenni a motorokat, eközben folyamatosan visszarakja rád a körözést (érdemes megjegyezni a pontot hová kell vinni a végén a motorokat)
    -1 db teherautóval kell elmenni egy megadott pontra úgy, hogy be vagy tépve és megy össze vissza az úton a teherautó, itt is érdemes megjegyezni vagy bejelölni induláskor a célpontot, mert útközben szintén rád szállnak a zsaruk, és amíg üldöznek nem mutatja a célt
    -3 db helikopter a reptérről indulva 5-5 pont
    -3 db hidroplán a partról indulva 5-5 pont, itt annyi a nehézség hogy nem szabad magasan repülni, ezt a bal alsó sarokban a térképen vonalak jelzik, a felső széles vonal fölé nem szabad menni, akkor elkezd csipogni hogy menj lejjebb
    -eladáskor ahány ember van bent a gyárban veled együtt, annyian kapnak egy-egy hátizsákot, amit el kell vinni vagy mindenkinek ugyan azokra a pontokra és akkor meg kell várni amíg az utolsó ember is odaér és akkor mutatja a következő pontot, vagy mindenkinek máshová
    -ugyan az a verzió mint az előbb, aki bent volt táskát kap, és emberekhez kell odavinni a cuccot, ezzel az irathamisítónál találkoztam, amit egyébként nem érdemes üzemeltetni, legkevesebb a haszon, és sok a macera vele

    hirtelen ezek jutottak eszembe

Új hozzászólás Aktív témák