Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz CactuS #36458 üzenetére

    Hmm csak töltényt is tudnak elvenni?

    Nekem egyszer vették el az összes fegyveremet, anyáztam egy sort emiatt és kiléptem teljesen a játékból, majd haverok írtak, hogy pont most jönnének. Visszaléptem és megvolt minden fegyverem.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Ghard

    őstag

    válasz CactuS #36458 üzenetére

    A rockstar leszarja az egészet. Kb egy hónapja úgy voltam vele, hogy nekem is elég volt az onlineból. Nem is figyelem már a topikot, viszont még ezt a tapasztalatom megosztom veletek:

    De ha már abbahagyom, felteszek egy modmenut, aztán szarrá crasheltetem a sok csaló nyomorékot.
    Mikor felléptem és elkezdtem volna egy vip küldetést vagy freemode eventet, első dolgom volt, hogy kifagyasztottam modmenuvel minden rohadékot lvl500 felett. (ilyenkor gta exe errorral kivágja őket windowsba)
    Akik a szintet nem csalják azokat persze nem láttam elsőre. Viszont mikor vipként el kell rejtőzni egy zónában, rögtön voltak akiket láttam térképen, hogy nyíl egyenesen felém jönnek (pedig mozogtam, és hack nélkül sehogy nem láthattak volna). Általában megvártam őket fal mögött és egy rpgt rájuk nyomtam. Túlélték, persze hogy godmode...
    Na őket is kivágtam.
    Freemode eventen is, ha rögtön az elején valami elképesztő értéket ért el valamelyik, az is repült.
    El nem hiszitek, mennyivel játszhatóbb lett a játék, nem voltak random godmode emberkék, akik felrobbantottak volna, vagy elszedték volna a fegyvereket.
    Egyébként ha fellépek onlinera, azt godmode és minden csalás nélkül teszem, egészen addig, amíg csalóba nem futok.
    Mint mondtam, azóta egy hónap eltelt és nem kaptam bannt. Egy másik ismerősöm viszont kapott. Ő pedig tudom, hogy sosem használt semmi csalást. 10 naposat csak, de akkor is marha nagy szégyen ez a rockstarra nézve. Megkérdezte az okát, supporton elhajtották. Majd fórumon kapott részleges utalást, hogy valamelyik eventen túl nagyot ugratott és kuruma glitchelt utolsó heisten.
    Az ugratás simán lehetett amiatt, hogy egy csaló nekiment speedhackel, vagy csak simán megdobta az autóját modmenuvel, a kuruma glitchet meg honnan kéne tudnia, hogy nem lehet csinálni...

    Szóval az világos, hogy képtelenek a csalókkal érdemben foglalkozni, de azt aki csak normálisan játszik, ki tudják vágni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák